خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 12 بهمن 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

به زودی با موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی بر‌می‌گردیم ...

جلسه شورای شهر ساری برای انتخاب شهردار بی نتیجه ماند

مهر | استان‌ها | سه شنبه، 04 بهمن 1401 - 20:35
ساری- پنجاه و چهارمین جلسه شورای شهر ساری برای انتخاب شهردار بی نتیحه ماند و شهرداری مرکز استان همچنان با سرپرست اداره می شود.
شهر،شهرداري،شوراي،جلسه،شورا،انتخاب،رأي،شهردار،ساري،تصدي،دغدغ ...

خلاصه خبر

شعبانی در خصوص انتخاب شهردار که جزو دستور کار این جلسه بوده اظهار داشت: ما فراخوان دادیم تا امکان بررسی برنامه‌ها و دیدگاه‌های کسانی که واجد شرایط ذکر شده در ماده ۳ آئین نامه اجرایی شرایط احراز تصدی شهرداری مصوب ۲۵/۹/۹۷ هیأت وزیران می‌باشند، فراهم گردد.
رئیس شورای شهر ساری ادامه داد: از همه کسانی که دلشان برای شهر می سوزد، انتظار داریم نظرات خود را بدون حب و بغض و به صورت سازنده و منصفانه به اشتراک بگذارند، قطعاً از این نظرات استفاده خواهیم کرد.
رئیس شورای اسلامی شهر ساری سپس اعلام کرد: از بین اعضای شورا نیز سبحان بخشی داوطلب تصدی شهرداری شده که در این جلسه به ارائه برنامه‌های خود خواهد پرداخت و اعضای شورا نیز طبق قانون می‌توانند گزینه‌های خود را از میان دیگر داوطلبانی که قبلاً ارائه برنامه کردند برای این امر معرفی نمایند و در خاتمه برای انتخاب شهردار رأی گیری خواهد شد.
پس از آن هیچیک از اعضای شورا گزینه‌ای را معرفی نکرد و لذا در مورد سبحان بخشی به عنوان تنها گزینه رأی گیری به عمل آمد که در نتیجه از مجموع ۹ رأی مأخوذه، سه نفر به بخشی رأی داده و ۶ رأی دیگر ممتنع بود و بدین ترتیب انتخاب شهردار در این جلسه به نتیجه نرسید.
ضمناً شورا در این جلسه پیشنهاد نصب تلویزیون شهری در میدان شهید قاسمی را به تصویب رساند.