خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

جمعه، 14 بهمن 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

به زودی با موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی بر‌می‌گردیم ...

سپاه فراتر از یک نهاد انقلابی عمل کرده است

مهر | استان‌ها | سه شنبه، 04 بهمن 1401 - 19:12
کرج- نماینده ولی فقیه در البرز گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی فراتر از یک نهاد انقلابی عمل کرده است و مردم همواره از سپاه حمایت کرده‌اند.
سپاه،انقلاب،ادامه،اسلامي،پاسداران،پرداخت،كشور،همداني،حسيني،ن ...

خلاصه خبر

وی در ادامه با تأکید بر اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی فراتر از یک نهاد انقلابی در طول سال‌های بعد از انقلاب عمل کرده است، اظهار داشت: یکی از تفاوت‌های سپاه با سایر نهادهای انقلابی این است که سپاه در دل چالش‌ها و بحران‌های انقلاب شکل گرفت و در هر مقطع توانست انقلاب را یک‌قدم به جلو ببرد.
امام‌جمعه کرج در ادامه به نقش‌های مختلف سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در طول سال‌های بعد از انقلاب پرداخت و گفت: یکی از نقش‌های مهم سپاه مقابله با راهبرد تجزیه قومی کشور بود که به‌خوبی توانست با آن مقابله کند.
آیت‌الله حسینی همدانی در ادامه به نقش سپاه در مهار تحریم‌ها و مقابله با جنگ اقتصادی دشمن پرداخت و گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در این عرصه نیز توانست به‌خوبی ورود کند و اقدامات قابل‌توجهی را رقم بزند.
وی در ادامه به نقش سپاه در سایر حوزه‌ها پرداخت و گفت: «انجام رسالت فرهنگی»، «شکست استراتژی‌های منطقه‌ای استکبار» و «مردم یاری» ازجمله نقش‌های دیگر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سال‌های بعد از انقلاب است.
گفتنی است در ابتدای این دیدار سردار سرتیپ دوم پاسدار علیرضا حیدرنیا فرمانده سپاه امام حسن مجتبی علیه‌السلام استان البرز به ارائه گزارش عملکرد و تشریح برنامه‌های پیش رو پرداخت.