خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

جمعه، 14 بهمن 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

به زودی با موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی بر‌می‌گردیم ...

چگونگی دریافت تسهیلات قرض الحسنه برای بیمه شدگان روستایی- اخبار تهران - اخبار اجتماعی تسنیم

تسنیم | اجتماعی و حوادث | سه شنبه، 04 بهمن 1401 - 18:56
مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر گفت: تسهیلات بدون نیاز به هرگونه مراجعه حضوری به بانک عامل، ارائه ضامن و یا هر اقدامی که در فرآیند های بانکی مرسوم است به مستمری بگیران صندوق اعطا خواهد شد.
صندوق،بيمه،اجتماعي،روستائيان،عشاير،هدف،كشاورزان،برقراري،تسهي ...

خلاصه خبر

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، با تأکید بر جوانی صندوق به قابلیت‌های فراوان آن اشاره کرده و افزود: ضریب پشتیبانی بیمه‌شدگان به بازنشستگان صندوق 10 به یک است که این نسبت از مطلوبیت بالایی برخوردار است.
وی ضمن تشریح و تبیین سیاست‌های قرارگاه کرامت در راستای اهداف، سیاست‌ها و برنامه‌های تحولی دولت مردمی سیزدهم و تأکیدات وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی مبنی بر توجه ویژه به معیشت روستائیان و عشایر گفت: هدف محوری و اساسی ما، افزایش سطح کمی و کیفی خدمات قابل ارائه به بیمه‌شدگان تحت پوشش و جلب رضایتمندی‌ ایشان است و با همین رویکرد، مصادف با سالروز ولادت باسعادت حضرت زهرا(س)، تفاهم نامه اعطای 22000 فقره تسهیلات قرض الحسنه با ارزش 960 میلیارد ریال به مستمری‌بگیران صندوق با بانک عامل منعقد شد.
برقراری افزود: از زمان تأسیس صندوق برای نخستین بار این تعداد تسهیلات با این میزان اعتبار به مستمری بگیران پرداخت می‌شود.