خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 12 بهمن 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

به زودی با موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی بر‌می‌گردیم ...

تغییرات جدید در دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان- اخبار هرمزگان - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | سه شنبه، 04 بهمن 1401 - 18:18
رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با صدور احکام جداگانه معاون فرهنگی و دانشجویی، سرپرست مدیریت توسعه و تحول اداری، رئیس دبیرخانه سیاستگذاری سلامت و سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی اورژانس 115 را منصوب کرد.
دانشگاه،پزشكي،علوم،فرهنگي،هرمزگان،رئيس،منصوب،دانشجويي،معاونت ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بندرعباس، غلامعلی جاودان رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با صدور حکمی یحیی میرزاده را به عنوان سرپرست حوزه معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه را منصوب کرد.
یحیی میرزاده پیش از این سوابق متعدد مدیریتی در دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان بر عهده داشته که معاونت بهداشتی دانشگاه، رئیس مرکز بهداشت استان، رئیس مراکز بهداشت بندرعباس و جاسک بخشی از این سوابق است.
جاودان همچنین محمد خادمی را به عنوان معاون توسعه مدیریت منابع و برنامه ریزی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان منصوب کرد، وی در حکم دیگری علی حیرانی را به عنوان رییس دبیرخانۀ سیاست گذاری سلامت استان و مشاور رئیس دانشگاه در برنامه ریزی، هماهنگی و امور شوراها منصوب کرد، خادمی و حیرانی نیز پیش از این در حوزه بهداشت و درمان و دانشگاه علوم پزشکی استان فعالیت داشته‌اند.