خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 10 بهمن 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

به زودی با موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی بر‌می‌گردیم ...

صهیونیست ها چگونه خانه گرم والدین را به زندانی علیه کودکان فلسطینی تبدیل می کنند؟- اخبار آسیای غربی - اخبار بین الملل تسنیم

تسنیم | بین‌الملل | سه شنبه، 04 بهمن 1401 - 18:18
رژیم اسرائیل با اجرای حبس خانگی یا زندانی اداری علیه کودکان فلسطینی زیرسن قانونی، خانه پدر و مادر این کودکان را به زندان و لحظات خوش آن را به کابوسی برای این کودکان تبدیل می کند.
خانگي،بازداشت،زندان،بسام،سن،كودكان،گزارش،امجد،فرزندشان،فرزند ...

خلاصه خبر

خانواده‌های این جوانان در ابتدای امر، از اینکه فرزندشان آزاد شده و قرار است در بازداشت خانگی باشند، خوشحال می‌شوند؛ زیرا معتقدند که در بازداشت خانگی فرزندانشان در کنار آن‌ها هستند و این امن‌ترین گزینه است.
ولی گذشت زمان، بازداشت خانگی به یک کابوس واقعی تبدیل می‌شود به طوری که بعضی از خانواده‌ها زندان را به آن ترجیح می‌دهند.
بسام الرجبی امیدوار است مدت بازداشت خانگی او طولانی نشود.
او گفت: «اگر حکم من زندان است، ترجیح می دهم همین الان از بازداشت خانگی آزاد شوم و به زندان بروم، نمی‌خواهم بیشتر از این در بازداشت خانگی باشم».
امجد ابوعصب اظهار داشت: در این طرح خانواده‌ها با واریز پول هنگفت به حساب صندوق دادگاه جهت ضمانت و نگهداری از فرزندشان خانه برای فرزندشان زندان و خود نیز زندان‌بان آن‌ها خواهند شد.
بسام الرجبی یکی از 214 امین شهروند فلسطینی است که در سال 2022 بر اساس اطلاعات استانداری قدس در انتظار بسته شدن پرونده قضایی است که به بازداشت خانگی محکوم شده است.