خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 19 بهمن 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

به زودی با موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی بر‌می‌گردیم ...

اعضای شورای شهر اصفهان "سپاهی" شدند + تصویر- اخبار اصفهان - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | سه شنبه، 04 بهمن 1401 - 17:30
اعضای شورای شهر اصفهان در هفتاد و سومین جلسه علنی شورای شهر اصفهان، یکپارچه ملبس به لباس مقدس سپاه شدند.
شهر،اصفهان،اسلامي،سپاه،كميسيون،شوراي،ايران،شهرداري،دشمن،عضو، ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، محمد نورصالحی در هفتاد و سومین جلسه علنی شورا شهر اصفهان با بیان اینکه امروز همه اعضای شورا یکپارچه ملبس به لباس مقدس سپاه شدند، اظهار داشت: از ابتدای انقلاب اسلامی، دشمن در تلاش برای طراحی توطئه‌هایی علیه ایران بوده است که اخیرا به دنبال تصویب پیش نویس تهیه شده در خصوص قراردادن نام سپاه در فهرست گروه‌های تروریستی است.
وی با بیان اینکه عزیزان سپاه فرزندان این ملت هستند، بیان کرد: هرگونه تهمت و توهین علیه این نهاد، علیه کل ملت ایران است.
ما نمایندگان مردم در شورا هیچ فاصله‌ای میان خود و سپاه نمی‌بینیم.
رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان افزود: دشمن با این ابزار به دنبال نشان دادن دشمنی خود هستند، علت این اتفاق روشن است، هر توطئه و دسیسه‌ای که دشمن علیه جبهه مقاومت و کشورهای منطقه و ایران داشته است، این سپاه بوده که آن را خنثی کرده است.
ضرورت ایجاد بازدارندگی در زمینه تخلفات ساختمانی/ مهندس ناظر ملتزم به پاسخگویی باشد
وی با اشاره به تصمیم اتحادیه اروپا در خصوص تروریستی خواندن سپاه پاسداران گفت: پیشنهاد دادم که امروز با لباس مقدس سپاه وارد جلسه شورای اسلامی شهر شویم که بابت پذیرش این پیشنهاد تشکر می‌کنم.
علاوه بر اینکه قائل به حضور مهندس ناظر هستیم اما توجیه لازم باید صورت گیرد که بعد نگران تخلفات در زمینه عوارض و مسائل مرتبط با تراکم نباشیم.
اقدام عاجل در خصوص راه‌اندازی پل‌های مکانیزه شهر صورت گیرد
عضو کمیسیون هوشمند سازی و حمل و نقل شهری شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: قبلا قرار بود نگهداری این پل‌ها توسط یکی از شرکت‌های شهرداری به عهده گرفته شود، خواهشمندیم برای راه‌اندازی این پل‌ها در راستای رفاه مردم اقدام عاجل صورت گیرد.