خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 12 بهمن 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

به زودی با موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی بر‌می‌گردیم ...

آغاز به کار دومین نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری نفت و گاز در قشم- اخبار جزایر خلیج فارس - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | سه شنبه، 04 بهمن 1401 - 17:29
دومین نمایشگاه و همایش معرفی فرصت های سرمایه گذاری و توسعه حوزه نفت، گاز و انرژی های تجدیدپذیر مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور در قشم آغاز به کار کرد.
آزاد،قشم،مناطق،توسعه،انرژي،حوزه،نفت،اقتصادي،گاز،نمايشگاه،جزي ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قشم ، این نمایشگاه با حضور دبیر شورای عالی مناطق آزاد با مشارکت تمام مناطق آزاد و ویژه دارای ظرفیت های سرمایه گذاری و توسعه در حوزه نفت،گاز، پتروشیمی و انرژی، شرکت‌های فعال بخش دولتی و بخش خصوصی، عناصر فعال در اکوسیستم، نفت، گاز و پتروشیمی کشور و نیز با مشارکت حوزه تامین مالی و بازار سرمایه شامل حوزه بورس، بانک و بیمه آغاز شده است.
معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد قشم نیز اظهار داشت: این همایش و نمایشگاه تا پنجم بهمن ماه 1400 به میزبانی قشم دایر است.
معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد قشم یادآور شد: وجود سواحل گسترده، قرارگیری در مهمترین آبراهه بین المللی، برخورداری از اسکله‌های تجاری مناسب و وجود 17 میدان گازی و نفتی قشم را به بهترین فرصت برای توسعه صنعت نفت و گاز کشور تبدیل کرده است.