خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 12 بهمن 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

به زودی با موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی بر‌می‌گردیم ...

اجرای بیش از ۲۵۰ ویژه برنامه کودک و نوجوان استان بوشهر در دهه فجر

مهر | استان‌ها | سه شنبه، 04 بهمن 1401 - 16:35
بوشهر- مدیرکل کانون پروش فکری کودکان و نوجوانان استان بوشهر گفت: بیش از ۲۵۰ ویژه برنامه‌ شاخص مخصوص کودکان و نوجوانان استان بوشهر در دهه مبارک فجر امسال برگزار خواهد شد.
فجر،كودكان،استان،نوجوان،كانون،نوجوانان،كميته،كودك،بوشهر،پرور ...

خلاصه خبر

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان بوشهر گفت: سومین نشست کمیته کودک و نوجوان ستاد دهه فجر استان بوشهر به میزبانی کانون پرورش فکری و با حضور همه اعضای این کمیته برگزار شده است و در روزهای آینده تا قبل از آغاز دهه مبارک فجر این جلسات برای هم اندیشی و هم افزایی بیشتر برگزار خواهد شد که به یک توان افزایی جهت اجرای بهتر و بیشتر برنامه‌ها برای کودکان برسیم.
رئیس کمیته‌ی کودک و نوجوان ستاد دهه‌ی فجر استان بوشهر ادامه داد: نتیجه اقدامات و فعالیت‌های ما زمینه حضور پرشکوه کودکان و نوجوانان در مناسبت‌های ملی و انقلابی و آئین‌های بزرگداشت ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی را رقم می‌زند.
وی با اشاره به پیش بینی برنامه‌های کمیته کودک و نوجوان گفت: بیش از ۲۵۰ ویژه برنامه‌ی شاخص مخصوص کودکان و نوجوانان از جمله جنگ شادی، نمایش عروسکی، سرود، جشن پرواز بادبادک‌ها، جشنواره بازی‌های بومی محلی، تندیس‌های شنی، و… در دهه مبارک فجر امسال برگزار خواهد شد.