خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 19 بهمن 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

به زودی با موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی بر‌می‌گردیم ...

پشت پرده ماجرای شکنجه یک اعدامی در زندان اوین! / چرا باند دلالان حقوق بشری‌ به سراغ حسن فیروزی رفتند؟ + تصاویر و فیلم

مشرق | سیاسی، برگزیده | سه شنبه، 04 بهمن 1401 - 15:27
بررسی‌های موجود نشان می‌دهد که فردی بانام حسن فیروزی هیچ‌گاه توسط قوه قضائیه یا نهادهای امنیتی دستگیر و زندانی نشده است اسیر عملیات روانی منافقین نشان می‌دهد که این فرد در پازل منافقین قرار دارد.
فيروزي،حسن،عبادي،خبر،حقوق،منافقين،باند،شيرين،اعلام،بشري،امني ...

خلاصه خبر

جالب‌توجه آنکه در خبر اعلامی توسط شیرین عبادی، فیروزی پس از شکنجه در سلول‌های بخش انفرادی زندان مستقیم به دادگاه رفته و حکم اعدام گرفته است.
در خبر اعلامی توسط باند نفاق- عبادی به مرجع دستگیر کننده، شعبه رسیدگی‌کننده به جرائم اشاره نشده اما برای افزودن پیازداغ ماجرا گفته‌شده بود که حسن فیروزی در آخرین لحظات فرزند نوزاد خود را بوسیده و از خانه مستقیم به دادگاه رفته و حکم اعدام گرفته است.
یک هفته پس از انتشار این خبر عجیب بار دیگر اکانت توییتری وابسته به منافقین و باند کاسبان حقوق بشری در اروپا (عبادی و همکارانش) دوباره سراغ سوژه تخیلی حسن فیروزی رفته و این‌بار ادعایی جدید را مطرح می‌کنند.
در روز اول دی‌ماه باند شیرین عبادی تحت تأثیر حساسیت شبکه‌های اجتماعی خبری دیگر را وایرال کرده و اعلام می‌کند که حسن فیروزی در دادگاه شهرری محاکمه و به اعدام محکوم‌شده است.
در همین زمان مچ باند عبادی گرفته‌شده و بسیاری متوجه شدند که سوژه حسن فیروزی یک کیس ضداطلاعاتی از سوی منافقین است که توسط شیرین عبادی در حال تکثیر در رسانه است.
اما حسن فیروزی چه کسی است و چرا برای باند عبادی و فرقه منافقین مهم شده است؟
یکی از افرادی که در سال‌های اخیر توسط باند حقوق بشری‌ها چون شیرین عبادی، شادی صدر و شادی امین اغفال‌شده است، فردی است که سال گذشته در دادگاه دروغین انگلیسی آبان‌ماه علیه مردم ایران شهادت داد، این فرد بعداً اعلام کرد که توسط باند عبادی اغفال‌شده و به او وعده داده بودند که در صورت دادن شهادت دروغین برایش اقامت می‌گیرند.
پروژه حسن فیروزی و دخالت گروهک منافقین و باند کاسبان حقوق بشری در حوزه جنگ هیبریدی از اهمیت بالایی برخوردار است، ازاین‌رو لازم است تا نهادهای اطلاعاتی و انقلابی کشورمان با رصد دقیق این فرد مانع از تکمیل پازل عملیاتی دشمن شوند.