خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

جمعه، 14 بهمن 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

به زودی با موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی بر‌می‌گردیم ...

محل هزینه‌کردهای مالیات بر ارزش‌افزوده شهرداری زنجان شفاف است

مهر | استان‌ها | سه شنبه، 04 بهمن 1401 - 15:02
زنجان-رئیس شورای اسلامی شهر زنجان معتقد است: همه اقدامات و حتی بودجه و محل هزینه‌کردهای مالیات بر ارزش‌افزوده در شهرداری زنجان کاملا مشخص و شفاف است.
زنجان،شهر،شوراي،ماليات،اسلامي،شهرداري،درصد،رئيس،شفاف،مالياتي

خلاصه خبر

به گزارش خبرنگار مهر، مجید ناصحی‌مقدم ظهر سه شنبه در جلسه شورای اسلامی شهر زنجان با بیان اینکه شفاف‌سازی به عهده مسئولان اجرایی است نه مسئولانی که خود مطالبه‌گر هستند، گفت: همه اقدامات و حتی بودجه و محل هزینه‌کردهای مالیات بر ارزش‌افزوده در شهرداری زنجان کاملاً مشخص و شفاف است.
رئیس شورای اسلامی شهر زنجان گفت: همه اقدامات و حتی بودجه و محل هزینه‌کردهای مالیات بر ارزش‌افزوده در شهرداری زنجان کاملاً مشخص و شفاف است.
ناصحی مقدم افزود: بودجه شهرداری هفته گذشته به ریز و شفاف به رسانه‌ها عرضه شد و بودجه مصوب نیز در نهایت شفاف و روشن منتشر می‌شود.
وی با بیان اینکه ۵۸۰ میلیارد تومان طی ۹ ماه گذشته وصولی مالیات ارزش‌افزوده ما بوده است، افزود: مالیات ارزش‌افزوده ۹ درصد است که یک درصد آن سهم وزارت بهداشت، ۴ درصد سهم شهرداری‌ها و دهیاری‌های استان و ۴ درصد نیز مالیاتی است که وصول می‌شود.