خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 12 آذر 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

«سلامت همراه»فرصتی برای استفاده از دانش های نوین در علم پزشکی است

مهر | استان‌ها | سه شنبه، 04 بهمن 1401 - 14:45
شیراز- رئیس کنگره بین‌المللی «سلامت همراه» گفت: کنگره «سلامت همراه» فرصتی برای سیاست گذاران حوزه سلامت برای استفاده از دانش های نوین در حوزه بهداشت و درمان است.
كنگره،سلامت،فراهم،حوزه،اطلاعات،علمي،زمينه،پزشكي،همراه،شيراز، ...

خلاصه خبر

عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با بیان اینکه تأمین نرم افزارها و اطلاعات به زبان مادری هر کشوری قطعاً توان اطلاع رسانی پزشکی و بهبود سلامت را در بین عموم مردم آن جامعه افزایش خواهد داد، ابراز امیدواری کرد که پنجمین کنگره بین‌المللی سلامت همراه با توجه به وقوع همه‌گیری کووید -۱۹ با معرفی توانمندی‌های بین المللی در راستای پیشگیری، درمان و باز توانی نیازمندان حرکت کند.
به گفته این مقام مسئول فضای تبادل اطلاعات و ارتباطات مکانی مناسب برای گسترش خدمات حوزه بهداشت و درمان، پیگیری و مشاوره، تجویز و ارائه خدمات درمانی به بیماران است.
معصومی معتقد است این کنگره در تلاش بوده تا با استفاده از این فضا زمینه توسعه شرکت‌های دانش بنیان، شرکت‌های فناور و استار تاپ‌های حوزه بهداشت و درمان را فراهم و عاملی برای برگزاری نمایشگاه‌های مختلف علمی و پژوهشی در این بخش باشد.