خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 19 بهمن 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

به زودی با موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی بر‌می‌گردیم ...

اختصاص 3 هزار میلیارد ریال برای تکمیل بیمارستان پاکدشت- اخبار استان تهران - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | سه شنبه، 04 بهمن 1401 - 14:34
فرماندار پاکدشت از اختصاص 3 هزار میلیارد ریال برای تکمیل بیمارستان زعیم خبر داد و گفت: طرح توسعه بیمارستان زعیم به عنوان یکی از طرح های نیمه تمام پاکدشت در مسیر تکمیل قرار می گیرد.
پاكدشت،شهرستان،بيمارستان،زعيم،تكميل،توسعه،تجهيز،درماني،درمان ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری تسنیم از پاکدشت، محسن اردستانی صبح امروز با اشاره به تکمیل بیمارستان زعیم در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این شهرستان با 500 هزار نفر جمعیت و قرار گرفتن در مسیر ترانزیتی شرق کشور موسوم به جاده امام رضا (ع) از اهمیت ویژه در حوزه بهداشت و درمان برخوردار است و طی سال‌های گذشته 2 بیمارستان زعیم و شهدای پاکدشت در این شهرستان احداث شده و خدمات درمانی تخصصی به مراجعان ارائه می‌کند.
اردستانی در پایان خاطرنشان کرد: بیمارستان زعیم پاکدشت با 122 تخت در خروجی استان تهران و حاشیه جاده مواصلاتی امام رضا (ع) واقع شده و روزانه پذیرای حدود 300 مراجعه کننده است اما به دلیل افزایش جمعیت متقاضی درمان، تجهیز بیمارستان در دستور کار قرار گرفت و در نهایت به همت دولت سیزدهم زمینه تجهیز و تکمیل خدمات درمانی فراهم شد.