خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

جمعه، 14 بهمن 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

به زودی با موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی بر‌می‌گردیم ...

راه اندازی خانه عروسک ها در استان فارس- اخبار فارس - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | سه شنبه، 04 بهمن 1401 - 14:33
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فارس از راه اندازی خانه عروسک ها در فارس به عنوان اولین خانه های عروسک ها خبر داد و گفت: این عروسک ها دارای شناسنامه اند.
فارس،كانون،مسابقه،كودكان،نوجوانان،پرورش،فجر،فكري،نمايشگاه،كا ...

خلاصه خبر

وی با بیان اینکه جشنواره قصه‌گویی را به عنوان معتبرترین جشنواره قصه‌گویی کشور را برگزار کردیم، ادامه داد: 955 اثر از استان فارس به دبیرخانه ارسال شد که 12 قصه‌گو از فارس به بخش 90 ثانیه‌ای و 3نفر به مرحله ملی راه یافتند.
کسب مقام اول مسابقه نقاشی رنگین‌کمان صلح از سوی سازمان فرهنگی شهرداری شیراز، مقام اول مسابقه نقاشی بلغارستان، برپایی نمایشگاه نقشینه در گالری کانون پرورش فکری کودکان تهران با ارائه نقاشی‌های برگزیده نقاشی‌های کودکان و نوجوانان فارس در مسابقات بین‌المللی شامل 85 اثر، و درخشش عضو کانون فارس در مسابقه نقاشی ژاپن و برگزیده هجدهمین سوگواره عاشورایی کانون، از جمله برنامه‌های اجرایی در سال جاری تاکنون است که مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فارس از آن یاد کرد.
کامرانی در ادامه به برنامه‌هایی دهه فجر اشاره کرد و گفت: فضاسازی و ویژه برنامه سبز، سفید، قرمز، اجرای سرود‌های شاد، معرفی شخصیت و سرزمین، نوشتن خلاق در استان، گل‌افشانی قبور شهدا، پیک‌امید، دیدار با خانواده‌های شهدا، برگزاری نمایشگاه مجازی عکس با محوریت پرچم ایران، مسابقه ادبی با محوریت پرچم، مسابقه فضاسازی با آمیزه‌های ایرانی و اسلامی، مسابقه هم قصه هم نقاشی، برپایی غرفه در مسیر راهپیمایی 22بهمن، از جمله برنامه‌های پیش‌بینی شده برای دهه فجر امسال است.