خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 14 آذر 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

شیطان بزرگ نمی خواهد ایران اسلامی الگوی دیگر کشورها باشد- اخبار لرستان - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | جمعه، 04 آذر 1401 - 17:13
امام جمعه خرم آباد گفت: مشکل شیطان بزرگ این است که نمی خواهد کشور اسلامی ایران پیشرفت کند تا الگوی دیگر کشورها باشد.
اسلامي،بسيج،كشور،شاهرخي،امام،امنيت،اشاره،انقلاب،مهدوي،مدرس،خ ...

خلاصه خبر

وی با بیان اینکه در حکومت مهدوی مردم از حیله‌های افراد حیله‌گر و از ظلم فاسدان در امنیت هستند و سیاست زور، زر و تزویر جایگاهی ندارد، افزود: در حکومت مهدوی از ستم ستمکاران، فساد و مفسد، جهالت و نادانی خبری نیست.
نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان در بخش دیگری از صحبت‌های خود با اشاره به نهم آذرماه و گرامیداشت روز پرستار، تصریح کرد: مجاهدت‌های حضرت زینب(س) بود که در جنگ تبلیغاتی دشمن را شکست داد و پرستاری از امام سجاد(ع) و کودکان کربلا از اقدامات این بانوی گرانقدر بود.
وی با اشاره به وقایع اخیر کشور و با بیان اینکه مقام معظم رهبری فرمودند "دشمن به این امید بسته است که با فعالیت های اینترنتی و مزدورپروری مردم را در مقابل نظام اسلامی قرار دهند"، تصریح کرد: باید مراقب باشیم به عقب برنگردیم، چرا که وقایع 2 ماه اخیر نشان داده که حکایت از رویکردی ارتجاعی و بازیگرانی مرتجع است.
وی با اشاره به مقاومت جوانان حزب‌الله، بیان کرد: برخورد ما در ایام فتنه باید به‌گونه‌ای باشد که آنان را از غبار فتنه نجات دهد، البته قوه قضائیه نیز با عاملان شهادت شهدای امنیت باید با سرعت و دقت عمل کند.