خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 07 آذر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

دشمنان با اغتشاشات " امید نسل جوان" را هدف گرفته اند- اخبار کرمانشاه - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | جمعه، 04 آذر 1401 - 17:13
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه گفت: هدف دشمنان از راه اندازی اغتشاشات اخیر تزلزل اقتدار و کاهش امید نسل جوان در کشور است.
ايران،اسلامي،قرآن،جمهوري،روز،كرمانشاه،اشاره،تقوا،آذرماه،امام ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، آیت‌الله مصطفی علما در خطبه‌های نمازجمعه این هفته با اشاره به اینکه تقوا بزرگترین سرمایه و شخصیت انسان مربوط به تقوا و پرهیزکاری او است اظهار داشت: امیرالمومنین علی علیه السلام همه انسان‌ها را دعوت به تقوا می‌‌کند زیرا تقوا از خصوصیات و اخلاق انبیاء و پیغمبران است.
نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه با اشاره به اینکه امام خمینی ره با سرمایه قرآن و اسلام حرکت کرد و به تمام قدرت‌های شرق و غرب نه گفت عنوان کرد: جوانان و دانشجویان باید تحت تعلیم قرآنی قرار بگیرند و قدرت واقعی قرآن را نادیده نگیرند زیرا عمل به آیات قرآن انسان‌ها را سمت بهشت می‌کشاند.
وی با بیان اینکه پنج آذرماه روز تشکیل بسیج مستضعفین از سوی امام خمینی ره در سال 1358 است و به فرموده امامین انقلاب اسلامی باید یک بسیج 20 میلیونی داشته باشیم و همه ایران باید خود را بسیجی بدانند بیان کرد: روز هفت آذرماه سالروز نیروی دریایی و ارتش جمهوری اسلامی ایران است و نهم آذرماه سالروز ولادت حضرت زینب سلام الله علیها و روز پرستار است که با جهاد تبیین بسیار قوی خود اسلام را زنده نگه داشت و بر علیه کفر مبارزه کرد.