سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

«فیلترینگ اینترنت در ایران» اسم رمز برای تنفس مصنوعی به آشوب‌ها / حمله شرق به تیم ملی فوتبال قبل از بازی و ذوق زدگی اینترنشنال

فارس | سیاسی | جمعه، 04 آذر 1401 - 17:12
چرا یک روزنامه داخلی باید مورد تحسین رسانه‌های دشمن قرار بگیرد؟ چرا رسانه موساد باید از روزنامه یک فعال اصلاح‌طلب تقدیر کند؟! بهتر است آقای کرباسچی به این سؤالات پاسخ دهد.
ايران،روزنامه،نفي،اينترنت،تلگرام،فيلترينگ،داخلي،اجتماعي،شرك، ...

خلاصه خبر

گروه ویژه فارس: خط ویژه، رصدی است روزانه از لابه‌لای روزنامه‌های داخلی و عملیات رسانه‌ای پایگاه‌های خبری رسانه‌های ضدانقلاب، در این رصد برآنیم که بتوانیم خطوط مشترک میان بعضی از رسانه‌های داخلی و ضدانقلاب را بررسی و تحلیل کنیم.
ادعای عجیب روزنامه شرق و ذوق‌زدگی اینترنشنال سعودی
این ادعا هیچ نسبتی با واقعیت ندارد.
برخلاف ادعای این روزنامه اصلاح‌طلب، اینترنت در ایران مسدود نیست و فیلترینگ نیز شامل حال سه پلتفرم خارجی از جمله اینستاگرام، تلگرام و واتس آپ است.
پلتفرم‌های اینستاگرام و تلگرام علناً به آموزش اغتشاشگران در ایران اقدام کرده و اقداماتی از جمله ساخت کوکتل مولوتف و نارنجک دستی را آموزش می‌دهند.
این پلتفرم‌ها همچنین مردم را به آشوب و التهاب تشویق کرده و نسبت به مدافعان امنیت و حافظان نظم در کشور نفرت پراکنی می‌کنند.
اتفاقاً پلتفرم‌هایی از جمله اینستاگرام و تلگرام با نحوه فعالیت خود در ایران و ترویج خشونت، دوقطبی سازی و ناامنی و فراهم کردن بستر جنایت، کسب و کار مردم ایران را مختل کرده‌اند.
یک نمونه از این رفتار، حضور اراذل و اوباش در بازارها و تهدید کسبه و بازاریان به اعتصاب زورکی و اجباری است.