خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 16 آذر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

مطالبات کشاورزان گوجه کار تا رسیدن به نتیجه پیگیری شود

مهر | استان‌ها | جمعه، 04 آذر 1401 - 16:51
بوشهر- امام جمعه دشتی با تقدیر از پیگیری استاندار و مسئولان استانی به خاطر پیگیری مطالبات کشاورزان، گفت: مسئولان همچنان پیگیری‌ها را تا رسیدن به نتیجه به نفع مردم و کشاورزان دنبال کنند.
تركيبي،دشتي،جمعه،ملت،جنگ،امام،انقلاب،ايران،گوجه،فرنگي،كشاورز ...

خلاصه خبر

امام جمعه دشتی افزود: مقدمه ورود در جنگ ترکیبی، بهره‌برداری از نابسامانی‌ها و تبدیل آنها به شورش‌های مخرب با هدف نهادینه کردن نارضایتی در کشور، از بین بردن تمرکز مسئولین و ایجاد مانع در مسیر کارهای اساسی و پیشرفت است و در این مسیر حتی از غیرانسانی‌ترین روش‌ها مثل تحریم دارویی و اقدامات تروریستی استفاده می‌شود.
امام جمعه دشتی بیان کرد: برای شکستن تهاجم ترکیبی دشمن، مهم‌ترین عامل، همراه‌سازی مردم با حاکمیت و جلب رضایت ملت است و این یک اصل است که با مردم همه‌چیز داریم و بی مردم هیچ‌چیز نداریم.
وی گفت: حدوث و بقا انقلاب و نظام مقدس اسلامی مبتنی بر حضور و حمایت مردم بوده و هست.
وی یادآور شد: در حقیقت همه این حوادث برای تضعیف ایستادگی ملت ایران و یا انتقام از ملت است.
امام جمعه دشتی خاطرنشان کرد: اعمال عوارض صادراتی بر قیمت گوجه فرنگی این موضوع باعث تحمیل خسارات بسیار زیادی به کشاورزان شده و آنها را در معرض ورشکستگی قرار داده است.
امام جمعه دشتی گفت: آقای وزیر جهاد کشاورزی صحبت بر سر نان و معیشت و زندگی جمع کثیری از مردم استان بوشهر است که مستقیم به تولید گوجه فرنگی بستگی دارد که با تصمیم اشتباه شما دچار بحران شده و از شما می‌خواهم تا دیرتر نشده این اشتباه را جبران کنید.
امام جمعه دشتی با تسلیت درگذشت مادر شهیدان محمد و حسن توپال گفت: مادران شهدا اسوه‌های واقعی صبر و ایثار و استقامت و پیروان واقعی قهرمان عاشورا حضرت زینب کبری (س) هستند.