خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 19 آذر 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

شور و دعای "کودکان کار" در کنار مدیران شهری تهران برای برد امروز تیم ملی در جام جهانی- اخبار تهران - اخبار اجتماعی تسنیم

تسنیم | اجتماعی و حوادث | جمعه، 04 آذر 1401 - 16:42
کودکان کار که برای تماشای دیدار ایران و ولز امروز در مجموعه ورزشی قمر بنی هاشم در کنار برخی از مدیران شهرداری تهران حاضر بودند برای موفقیت امروز تیم ملی فوتبال کشورمان آرزوی موفقیت کردند.
كودكان،ايران،بازي،ادامه،شهرداري،تهران،ولز،شهري،حضور،اجتماعي، ...

خلاصه خبر

صدای "ایران ایران بچه‌ها ما گل می‌خوایم" در سالن طنین‌انداز شد و کودکان با در دست داشتن پرچم‌ و همچنین خواندن سرود جمهوری اسلامی ایران برای تیم ملی فوتبال کشورمان در این مسابقه آرزوی موفقیت کردند.
در ادامه کودکان کار به همراه مسئولان شهری، این بازی را نظاره‌گر شدند و در دقیقه 15 و زمان به ثمر نشستن گل علی قلی‌زاده که آفساید اعلام شد، همه این کودکان به وجد آمدند؛ در ادامه با اعلام آفساد این گل از سوی داور مسابقه، مجددا کودکان به تشویق تیم ایران پرداختند و با سر دادن شعارهای متعدد از جمله "حمله حمله ما گل می‌خوایم" پرداختند.
در ادامه این برنامه، در دقیقه 22 بار دیگر ضربه سر سردار آزمون به سمت دروازه ولز زده شد که متاسفانه این بار نیز توپ به درون دروازه نرفت اما همچنان شور و هیجان در سالن پخش بازی بسیار بالا بود.
با آغاز نیمه دوم بازی ایران و ولز، مجددا شور نشاط و تشویق از سوی کودکان کار آغاز شد و همچنان تشویق کودکان برای پیروزی ایران در این مسابقه ادامه داشت.
با ثمر نشستن 2 گل‌ زیبای ایران در بازی امروز مقابل ولز، شور و هیجان این کودکان به اوج خود رسید.