خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 16 آذر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

قطعنامه ضد ایرانی نشان داد آژانس تحت تاثیر آمریکا و صهیونیست هاست- اخبار مرکزی - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | جمعه، 04 آذر 1401 - 16:41
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: قطعنامه ضد ایرانی نشان داد آژانس تحت تاثیر آمریکا و صهیونیست هاست.
كشور،اسلامي،ايران،علم،انرژي،امنيت،بسيجي،دري،مشكلات،منطقه،دشم ...

خلاصه خبر

دری نجف‌آبادی تصریح کرد: پنجم آذر روز بسیج مستضعفان است و بسیج نماد اقتدار و عزت ایران اسلامی و تجلی خدمت صادقانه در راستای پیشرفت و توسعه همه‌جانبه کشور است، امام (ره) با شم غیبی خود فرمان بسیج را صادر کردند و امروز همه ما بسیجی هستیم و باید در میدان‌هایی که نیاز است حضور داشته باشیم چراکه بسیجی به لباس نیست بلکه به فداکاری، همت، غیرت در همه سنگرها است.
دری نجف‌آبادی خاطرنشان کرد: امروز علما، ائمه جمعه، مسئولان و آحاد ملت باید در برابر شیطان خبیث فضای مجازی و افراد پلیدی که برای این فضا خوراک تهیه می‌کنند و افرادی که به کشور خود خیانت می‌کنند هوشیار باشند و باید واقعیت پلید دشمنان اسلام به مردم شناسانده شود چراکه ما هرگز حاضر نیستم سرنوشت خود، خانواده و کشور خود را به افراد پلید و شیطان صفت بسپاریم.
دری نجف آبادی تلاش و همت جهادی برای رفع مشکلات اقتصادی و اجتماعی را یک ضرورت مهم خواند و افزود: روحیه بسیجی و جهادی رمز موفقیت ملت در مشکلات است و بسیجی رفتار کردن و بسیجی اندیشیدن باید در همه بخش های کشور نهادینه شود البته خوشبختانه ملت سیلی محکمی به دشمنان زده و این هوشیاری مردم قابل قدردانی است.
وی عنوان کرد: رژیم صهیونیستی با حمایت آمریکا آرامش را از منطقه گرفته و آمریکائی ها بیش از 70 سال در منطقه برای غارت منابع و چپاول گری توطئه انگیزی می کنند و اخراج جبهه استکبار و حامیان صهیونیستی آنها از منطقه مطالبه به حق مسلمانان است.