خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 16 آذر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

امام جمعه قزوین: دشمنان حتی از جام جهانی فوتبال برای اهداف استعماریشان استفاده می کنند- اخبار قزوین - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | جمعه، 04 آذر 1401 - 16:41
امام جمعه قزوین گفت: دشمنان ما حتی از مسابقات ورزشی و جام جهانی فوتبال هم برای اهداف استعماریشان استفاده می کنند و با حیله و نیرنگ در این عرصه ها برای شکست مستضعفان تلاش می کنند.
بصيرت،دين،پرچم،قزوين،عابديني،تقوا،جمعه،اشاره،اسلامي،ايران،شه ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قزوین، آیت‌الله عبدالکریم عابدینی بعدازظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته قزوین که در مسجد‌النبی اقامه شد، اظهار داشت: امام‌خمینی(ره) در عصر ما پرچم دین را به اهتزاز درآورد و ما می‌بینیم که هر لحظه رهبر حکیم انقلاب اسلامی پرچم دین را در عالم به اهتزاز درآورده است و همه اهل عالم با کار و کلام ایشان عظمت اسلام برایشان روشن شده است.
وی اضافه کرد: کسانی می‌توانند علم دین را برافراشته نگاه دارند که اهل بصیرت و صبر هستند؛ یعنی درک و شناخت خوبی دارند که از ایمان برمی‌خیزد.
در ضمن کسانی که در کنار بصیرت شکیبایی دارند، می‌توانند پرچم دین را برافراشته نگه‌ دارند.
حاج قاسم سلیمانی یکی از این آدم‌ها بود که پرچم دین به دست او و با رفتار، اخلاص و عمل او به اهتزار درآمد و جهادیان اسلام را با حاج قاسم شناختند.