سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

محرومیت زدایی از مهمترین اولویت های بسیج در یزد است- اخبار یزد - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | جمعه، 04 آذر 1401 - 16:41
فرمانده سپاه الغدیر استان یزد با اشاره به برکات بسیج در عرصه های مختلف گفت: محرومیت زدایی از مهمترین اولویت های بسیج در یزد است.
انقلاب،ايران،يزد،بسيج،سپاه،الغدير،استكبار،گام،بيانيه،استان،ق ...

خلاصه خبر

زارع کمالی خاطرنشان کرد: امروز هم با همین روحیه تهدیداتی که دشمن با جنگ نابرابر ترکیبی و شناختی به وجود آورده‌اند را تبدیل به فرصت خواهیم کرد و از این فرصت برای پیشبرد اهداف عالیه انقلاب و بسیج حرکت می‌کنیم.
فرمانده سپاه الغدیر استان یزد با بیان اینکه جنگ امروزی که دشمن علیه ایران آغاز کرده جنگی ترکیبی است که تمام قوا و توان استکبار در آن مورد استفاده قرار گرفته، خاطرنشان کرد: بیانیه گام دوم اقنلاب دارای سه مقطعی است که باید در زمان جنگ نابرابر ترکیبی این مقاطع را به صورت دقیق مورد بررسی قرار دهیم.
زارع کمالی ادامه داد: جنگ دیروز استکبار با ایران بر سر نقطه ضعف ایران بود و دشمن احساس می‌کرد که این انقلاب نوپا به راحتی قابل براندازی است و می‌تواند با چند فرد خودفروخته یا بیگانه و امکانات نظامی می‌تواند براندازی را در این کشور ایجاد کند.
زارع کمالی خاطرنشان کرد: گاهی ما وضعیت کشورمان را درحالی ترسیم می‌کنیم که هیچ توجهی به جایگاهی که در آن قرار داشتیم نداریم و برای جوانانمان وضعیت گذشته را تبیین نمی‌کنیم و حتی در بعضی مواقع به دلیل تهاجم گسترده دشمن، خودمان هم دستاوردهای انقلاب و همچنین چالش های گذشته کشور را مطرح نمی‌کنیم.