خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 10 آذر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

دلاورمردی های مدافعان امنیت خاموشی فتنه ها را به دنبال دارد- اخبار اردبیل - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | جمعه، 04 آذر 1401 - 16:41
فرمانده سپاه حضرت عباس استان اردبیل گفت: با بصیرت و آگاهی ملت ایران و دلاورمردمی مدافعان امنیت و بسیجیان سلحشور این فتنه ها خاموش شد.
بسيج،ملت،اردبيل،ولايت،محمدي،دشمن،اسلام،دفاع،جنگ،فتنه،مولفه،ا ...

خلاصه خبر

وی با بیان اینکه اندیشه تشکیل الهی بسیج در دل امام راحل ایجاد شده بود، گفت: بسیج به مصداق آیه شریفه انا اعطیناک الکوثر بسیج است و همیشه
وی اظهار داشت: امام راحل می فرمایند مساجد سنگر هستند و سیدالشهداء مدافعین حرم حاج قاسم سلیمانی سید الشهدا آذربایجان شهید آقا مهدی باکری و 3400 شهید استان دارالارشاد اردبیل تربیت یافتگان همین حلقه های صالحین و مساجد هستند و تربیت یافتگان مکتب اهل بیت و عاشورا هستند.
سردار محمدی اصل خاطر نشان کرد: منزلت ملت ایران برای دشمن قابل تحمل نیست، ما در مقابل دشمنانمان خطرناکیم و دشمن را کاملاً خواهیم شکست.
وی گفت: 13 آبان امسال بی حکمت نبود تا نشان دهد مردم با تمام وجود پای انقلاب هستند وآحاد ملت به صورت گسترده و پرشور برای میثاق با امام و امت و ولایت و برای دفاع از آرمان های شهدا به صحنه آمدند تا دنیا بداند ایرانی ها در راه همیشه با صلابت هستند.