سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

پرهیز از یاس آفرینی در جامعه از مهم ترین شاخصه ایران دوستی است

مهر | استان‌ها | جمعه، 04 آذر 1401 - 16:34
گناوه- امام جمعه گناوه گفت: امروز مهمترین رکن و شاخصه اثبات ایران دوستی به تعبیر فرمایش رهبری، پرهیز از امید سوزی و یاس آفرینی در جامعه است.
مشكلات،اقتصادي،گناوه،جمعه،امام،تلاش،انقلاب،دشمن،كشور،بسيج،ره ...

خلاصه خبر

وی گفت: بخشی از این گرانی‌ها و فشارهای اقتصادی مربوط به دشمنان و تحریم‌های و جنگ اقتصادی که دشمن بیش از چهار دهه است علیه این ملت آغاز کرده است و در برهه کنونی نیز این فشارها وجود دارد.
امام جمعه گناوه با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری پیرامون جنگ ترکیبی دشمن علیه کشور ما یادآور شد: معنای جنگ ترکیبی این است که دشمن به دنبال آن است که به یک کشور حمله کند و از منابع یک کشور به نفع خود استفاده کنند.
امام جمعه گناوه با اشاره به سالروز تشکیل بسیج مستضعفان در ۵ آذر سال ۵۸ بیان کرد: بسیجیان هر کجا احساس خطر برای ملت و انقلاب کردند در میدان حضور یافتند و در همه عرصه‌ها جانانه ایستاده‌اند.
وی با بیان اینکه تفکر بسیج و بسیجی مرهون زحمات امام راحل است گفت: این تفکر ناب که از ائمه اطهار (ع) نشات گرفته، توانسته موجب پیشرفت و ترقی ملت شود و امروز به این نیروها افتخار می‌کنیم.
امام جمعه گناوه با تبریک ۷ آذر روز نیروی دریایی ارتش گفت: این نیروهای جان بر کف در ۸ سال دفاع مقدس به خوبی درخشیدند و امروز هم به عنوان حافظان کشور هستند.
امام جمعه گناوه با تبریک میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار گفت: حضرت زینب اسوه صبر و مقاومت، بصیرت و شهامت است.