خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 15 آذر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

سکوت کنندگان در فتنه با هر سلیقه ای به خود بیایند

مهر | استان‌ها | جمعه، 04 آذر 1401 - 15:51
بندرعباس - امام جمعه بندرعباس گفت: در این روزها که اغتشاشات بود، سکوت‌هایی را در گوشه و کنار شاهد بودیم و به این‌ها متذکر می‌شویم که با هر سلیقه و مذهبی و قومیتی که دارند به خود بیایند.
دريايي،نيروي،هرمزگان،ايمان،اراده،روز،بسيج،ارتش،صلابت،بندرعبا ...

خلاصه خبر

نیروی دریایی بازوی اراده ملت ایران در آبهای دور است
حجت الاسلام عبادی زاده با یادآوری ۷ آذر روز نیروی دریایی و بیان دقیق علت نام‌گذاری این روز به روز نیروی دریایی، یاد و خاطره همه شهدای ارتش را گرامی داشت و بیان داشت: نیروی دریایی ارتش بعد از مسئولیت مهم و راهبردی که از سوی رهبری معظم انقلاب اسلامی و فرمانده کل قوا به این عزیزان ابلاغ شد، تصویری با شکوه از خودکفایی و اراده خویش را به نمایش گذاشتند و تا دورترین آبها، مأموریت‌های بی نظیری را ایفا کردند که بر صلابت کشور افزود و اکنون خلیج عدن و اقیانوس هند دیگر هر روز و هر لحظه تحت اشراف نیروی دریایی ارتش ما قرار دارد.
نماینده ولی فقیه در هرمزگان با اشاره به سفر خود به بخش فین شهرستان بندرعباس در هفته گذشته بیان کرد: برای اولین بار نشست شورای اداری هرمزگان در مسجد و با حضور مردم و مسوولان برگزار شد و مردم مسایل و مشکل های خود را مطرح کردند.
وی تأکید کرد: خط لوله انتقال آب از خلیج فارس به فلات مرکزی کشور از بخش‌ها و روستاهای هرمزگان می‌گذرد و براساس تعهد سرمایه گذار و مسوولان این طرح، باید مسئله آب روستاهایی که در مسیر این خط انتقلاب قرار دارند را حل کنند.