خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 16 آذر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

ساکتان فتنه به خود بیایند/ آبرسانی به روستاهای مسیر خط انتقال آب به فلات مرکزی جدی گرفته شود

فارس | استان‌ها | جمعه، 04 آذر 1401 - 15:14
نماینده ولی فقیه در هرمزگان گفت: ما در این روزها که اغتشاشات و امتحان بود سکوت‌هایی را در گوشه و کنار شاهد بودیم و افراد از جامعه عقب مانده و با صلابت وارد نشده و اظهار نظر نکردند؛ همیشه در فتنه‌ها عده‌ای عقب ماندند که به این‌ها متذکر می‌شویم با هر سلیقه و مذهبی و قومیتی که دارند به خود بیایند.
بندرعباس،هرمزگان،ايمان،اراده،دريايي،نيروي،بسيج،عقب،جمعه،امام ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، حجت الاسلام و المسلمین محمد عبادی زاده امام جمعه بندرعباس ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه بندرعباس اظهار کرد: مجلس الگوی تمام عیاری به نام شهید مدرس دارد که الگوی حریت و استقلال بود و نمایندگان عزیز در مجلس شورای اسلامی به فردی مانند این شهید نگاه کنند و به مانند او عمل کنند.
بسیج شجره ایمان و اراده است
سهم هرمزگان از خط انتقال آب به کویر مرکزی ایران مشخص شود
نماینده ولی فقیه در هرمزگان با اشاره به سفر خود به بخش فین شهرستان بندرعباس در هفته گذشته بیان کرد: برای اولین بار نشست شورای اداری هرمزگان در مسجد و با حضور مردم و مسوولان برگزار شد و مردم مسایل و مشکل های خود را مطرح کردند.
امام جمعه بندرعباس در بخش دیگری از خطبه‌ها، خواستار توجه هر چه بیشتر مسؤولان به وضعیت مناطق زلزله زده فین و سایه خوش شد.