خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 19 آذر 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

اقدام ارزشمند نیروی انتظامی در فتنه اخیر ستودنی است

مهر | استان‌ها | جمعه، 04 آذر 1401 - 14:54
اردبیل - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: در روزهای پرخطر فتنه پلیس ایران و نیروهای امنیتی تصمیم گرفتند خود را فدا کنند و این اقدام ارزشمند این نیروهای ارزشی ستودنی است.
ملت،ايران،عاملي،نيروهاي،فلان،پليس،نفر،جمعه،هنري،اردبيل،قطع،ش ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله سید حسن عاملی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه شهر اردبیل اظهار کرد: یک نکته بسیار مهم در غائله اخیر نباید از توجه ملت ما مغفول بماند در روزهای گذشته به طور مداوم می‌شنیدید که فلان بسیجی شهید شد، فلان افسر ترور شد، فلان طلبه شهید شد، فلان پاسدار ترور شد، فلان افسر سیلی خورد، فلان مأمور کتک خورد و… آیا اینها عاجز بودند؟
امام جمعه اردبیل بیان کرد: ایران اسلامی مظلوم ولی مقتدر در این روزها ارزش‌های بزرگی را به تماشا گذاشته ولی امپراطوری رسانه‌ای غرب با تمام توان آن را پنهان و سانسور می‌کند تا حال حدود ۷۰ نفر از نیروهای انتظامی، بسیج و سپاه شهید شده‌اند در حالی که نظام به راحتی می‌توانست اهل قتل به جزایشان برساند.
امام جمعه اردبیل با تبیین عملکرد نیروهای امنیتی ایران در حوادث اخیر عنوان کرد: نیروهای امنیتی ایران در عطوفت، دلسوزی و مماشات کار بی نظیر کردند آنها می‌توانند تحدی کنند پلیس با موتور خودش کپسول آتش نشانی حمل می‌کند.
امام جمعه اردبیل با اشاره به اقدامات صورت گرفته در راستای قطع دست دلالان عنوان کرد: اخیراً در کشور اقدامات بسیار خوب برای کوتاه کردن دست دلالان و واسطه‌ها و سد ثغور فساد شده است.
وی با تاکید بر اینکه مطالبه دیگر مردم عدالت در استخدام است، گفت: ملت ما مخصوصاً خانواده‌ها و والدین به این مسئله بسیار حساس هستند اگر این موضوع حساب شده و از روی عدالت نباشد تخریب آن فوق‌العاده می‌شود هیچکس نباید در روند استخدام دخالت کند همه توجه کنند که استخدام در ادارات دولتی با آزمون صورت می‌گیرد آزمون را هم سازمان سنجش کشور برگزار می‌کند در حال حاضر به ازای هر سه نفر که بازنشست می‌شوند یک نفر جذب می‌شود در نهادهای حاکمیتی به ازای دو نفر یک نفر البته شرکت‌های طرف قرار داد با ادارات برای نگهبانی و خدماتی جذب دارند که دولت تصمیم گرفته این جذب‌ها را نیز سازماندهی کند.