سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

بسیج در صحنه‌های مختلف انقلاب اسلامی دارای کارنامه درخشان است

مهر | استان‌ها | جمعه، 04 آذر 1401 - 14:47
بوشهر- امام جمعه موقت بوشهر گفت: بسیج در عرصه‌ها و صحنه‌های مختلف انقلاب اسلامی دارای کارنامه درخشان است.
اسلامي،بسيج،بوشهر،جمعه،انقلاب،نظام،امام،ايران،بسيجي،نماز،موق ...

خلاصه خبر

امام جمعه موقت بوشهر بسیج در عرصه جنگ نرم و فرهنگی دشمن خوش درخشید گفت: بسیج در فتنه‌های گوناگون، از جمله ۷۸ و ۸۸ دشمن را زمین‌گیر کرد و بسیجیان در کنار سایر نیروهای امنیتی، انتظامی و سپاه پاسداران اجازه عرض اندام از دشمن گرفتند.
وی با اشاره به نقش بسیج در مقابله با آشوب و اغتشاشات اخیر، بیان کرد: در این عرصه بسیجیان در کنار سایر نیروهای انتظامی، نظامی، امنیتی، ارتشیان، سپاه پاسداران و آحاد مردم، با بصیرت مثال‌زدنی خود نه تنها اسیر جنگ روانی و شناختی دشمن و گرفتار خطا محاسباتی نشدند بلکه امروز بسیجیان در جامعه عمار گونه در حال جهاد تبیین و روشنگری و بصیرت‌افزایی هستند.
هاشمی گفت: بسیج ثابت کرده خالصانه در همه عرصه‌ها پاسدار حقیقی ایران قوی و میدان‌دار و به شکست کشاندن توطئه‌های دشمنان بوده است
امام جمعه موقت بوشهر گفت: اکنون که نیروهای بسیجی در عرصه مبارزه با تروریسم کور، مانع از به بار نشستن توطئه‌های دشمنان شده‌اند.
خطیب نماز جمعه بوشهر با گرامیداشت روز نیروی دریایی ارتش تصریح کرد: ۷ آذر روز نیروی مقتدر، عزتمند و دریادل، دریایی ارتش جمهوری اسلامی است و روز افتخار، عزت، سرافرازی و سربلندی این نیروی توانمند است که از مرزهای دریایی ایران اسلامی با اقتدار حفاظت می‌کند.