خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 16 آذر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

بسیج دانشجویی قدرت نرم خود را در غائله اخیر نشان داد

مهر | دین و اندیشه | جمعه، 04 آذر 1401 - 14:18
رئیس دانشگاه تهران در پیامی گفت:برافراشتن پرچم "گفت‌وگو" از سوی دانشجویان بسیجی، تصویری از قدرت نرم این تشکیلات دانشجویی و ترجمان انقلابی‌گری در تراز فرزندان حضرت روح‌الله را به نمایش گذاشت.
دانشگاه،اسلامي،بسيج،دانشجويي،انقلاب،بسيجي،تهران،انقلابي،تشكي ...

خلاصه خبر

فرا رسیدن سالروز صدور فرمان تاریخی حضرت امام خمینی (ره) برای شکل‌گیری بسیج دانشجویی و تقارن آن با روزهایی که این تشکیلات انقلابی بیش از هر زمانی در پاسداری از آرمان‌های امام و رهبری می‌درخشد، بار دیگر یادآور روشن‌بینی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی در پیش‌نگری بزنگاه‌ها و میدان‌هایی است که انقلاب اسلامی در طول حیات خود با آنها مواجه می‌شود؛ از جمله قرارگیری در میدان نبرد فرهنگی که نمونه‌ای چندوجهی از آن را در جریان حوادث اخیر پیش روی داشته‌ایم.
برافراشتن پرچم "گفت‌وگو" از سوی دانشجویان بسیجی، تصویری از قدرت نرم این تشکیلات دانشجویی و ترجمان انقلابی‌گری در تراز فرزندان حضرت روح‌الله را به نمایش گذاشت؛ تصویری که دوستداران رهبر دلسوز انقلاب اسلامی و پایبندان به آرمان‌های شهدا را بیش از گذشته به ظرفیت بی‌بدیل شجره طیبه بسیج امیدوار نمود.
فرصت را مغتنم شمرده و بار دیگر با امام و شهدا پیمان می‌بندیم که در مسیر دفاع از عزت و آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی و صیانت از دانشگاه اسلامی تا پای جان در زیر پرچم ولایت و تحت رهبری حکیمانه حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای (مدظله‌العالی) از هیچ تلاشی برای تقویت و کارآمدسازی نظام اسلامی و زمینه‌سازی برای ظهور منجی عالم بشریت حضرت ولی عصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف) فروگذار نخواهیم کرد.