خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 15 آذر 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

اغتشاشات اخیر نتیجه طراحی ۴ دهه دشمنان اسلام و ایران است

مهر | استان‌ها | جمعه، 04 آذر 1401 - 13:41
قم- امام جمعه قم گفت: این اغتشاشات اخیر تجربه و طراحی چهار دهه دشمنان اسلام و ایران و نتیجه عصبانیت شدید دشمنان از پیشرفت، عزت و عظمت ایران در منطقه و در سطح بین المللی است.
بسيج،ايران،اسلامي،جمعه،امام،دشمنان،قم،سعيدي،آيت،شهيد،ملت،الل ...

خلاصه خبر

امام جمعه قم گفت: بسیج در حماسه هشت سال دفاع مقدس که نماد هویت ملت ایران است؛ نقش بسیار مهمی داشته و بسیج همچنان در سازندگی، پیشرفت و جهاد علمی در تحقق ایران قوی و مستقل نقش مهمی دارد.
امام جمعه قم بیان داشت: در اغتشاشات اخیر بسیج با درخشش و مظلومیت برای حفظ امنیت و آرامش در کنار نیروهای امنیتی و نیروی پر افتخار و مقتدر انتظامی برای خدمت به ملت ایستادگی کرد.
تولیت حرم حضرت معصومه (س) گفت: این اغتشاشات تجربه و طراحی چهار دهه دشمنان اسلام و ایران و نتیجه عصبانیت شدید دشمنان از پیشرفت، عزت و عظمت ایران در منطقه و در سطح بین المللی است.
امام جمعه قم گفت: به صراحتاً اعلام می‌کنیم تا زمانی که اسلام و همبستگی ملی در ایران اسلامی وجود داشته باشد در مقابله با جمهوری اسلامی راه به جایی نمی‌برند.
آیت الله سعیدی عنوان داشت: مردم ما در مقابله با اغتشاشگران خوش درخشیدند و حماسه آفریدند و حماسه ۱۳ آبان امسال، راهپیمایی‌های بعد از نماز جمعه، تشییع پیکرهای مطهر شهدا و شهدای ترور در شاهچراغ، ایذه، اصفهان، قم، تهران، کردستان، سیستان و بلوچستان، مشهد و سایر مناطق کشور از جمله مصادیق این جلوه‌ها بوده است.
امام جمعه قم بیان داشت: با توجه به حوادث اخیر، حضور مداوم و مستمر مردم در خیابان‌ها در قالب موکب‌های حسینی، فاطمی و ایستگاه‌های تکریم شهدا در محله‌ها و مناطق گوناگون شهرها در سراسر کشور، آرامش بخش و خنثی کننده توطئه‌های دشمنان است.