سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

امام جمعه کرمان: آمریکا محور فتنه های اخیر در کشور است- اخبار کرمان - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | جمعه، 04 آذر 1401 - 13:30
امام جمعه کرمان با بیان اینکه باید مراقب فتنه های پیچیده در جامعه باشیم، گفت: آمریکا و استکبار محور فتنه اخیر در کشور بودند و از اتفاقات اخیر در کشور حمایت کردند.
بسيج،ميدان،كرمان،مسير،جامعه،عمل،عليدادي،سليماني،انسان،اشاره، ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن علیدادی سلیمانی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه کرمان در مصلی بزرگ امام علی علیه السلام با دعوت نمازگزاران به رعایت تقوای الهی، اظهار داشت: در دنیایی قرار داریم که جاذبه‌های فراوانی دارد و می‌تواند انسان را از مسیر تقوا خارج کند و امام علی علیه السلام در این ارتباط فرمودند "فریب کالاهای پر جاذبه دنیا را نخورید، دنیایی که از راه حرام جذب شود فانی است و از دست خواهد رفت."
وی با اشاره به اینکه خداوند در قرآن کریم فرمود افراد در جامعه ایمانی باید مراقب هم باشند و به هم توصیه کنند؛ توصیه به صبر در مقابل گناه، انحراف، مصیبت‌ها، مشکلات، گرفتاری‌ها و غیره، ادامه داد: توصیه به صبر در برابر انواع گناه و سختی‌ها، یک توصیه فردی نیست و باید تبدیل به یک جریان عمومی در جامعه شود.
علیدادی سلیمانی با گرامیداشت روز مجلس و گرامیداشت یاد و خاطره شهید مدرس، بیان کرد: آیت‌الله مدرس نماینده‌ای با بصیرت، آگاه، مقاوم و با شهامت بود و نمایندگان ما باید مدرس‌وار نمایندگی کرده، برای خدا حرف بزنند و در همه حوزه‌ها انقلابی عمل کنند.
نماینده ولی‌فقیه در استان کرمان با اشاره به تاسیس و تشکیل بسیج مستضعفان، لشکر مخلص خدا، گفت: بسیج با هدف مشخص شکل گرفت و خاستگاه بسیج بر کسی پوشیده نیست، بسیج ریشه در صدر اسلام دارد.