سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

فتنه اخیر از پیش تعیین و برنامه‌ریزی شده بود

مهر | استان‌ها | جمعه، 04 آذر 1401 - 13:18
اردبیل - فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: فتنه اخیر شبیه جنگ احزاب بود که از قبل شکل گرفته و هزینه‌های کلانی توسط کشورهای بسیاری برای آن هزینه شده بود.
اردبيل،ولايت،سپاه،محمدي،ملت،دفاع،استان،مؤلفه،فرمانده،عباس،حض ...

خلاصه خبر

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل با اشاره به حضور همه جانبه سپاه در عرصه‌های متعدد تصریح کرد: بسیج از دل مردم و خدمتگزار مردم بوده و خواهد بود و برای تحقق آرمان‌های انقلاب از ظرفیت‌های خود استفاده خواهد کرد.
فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل اظهار کرد: تا آخرین قطره خون و نفسمان در راه احیای اسلام ناب محمدی ایستاده‌ایم و برای دفاع از قرآن و باورهای دینی و دفاع از نوامیس برای دفاع از ملت از خاک پاک مقدس و پرچم مقدس جمهوری اسلامی جان خود را فدا خواهیم کرد.
فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل با یادآوری وصایای گران‌بهای شهدای والامقام افزود: پشتیبانی از ولایت فقیه و حفظ حجاب دو مؤلفه اصلی شهدا بود و در این وصایا آمده است مادرم و خواهران حجاب خود را فراموش نکنید و امروز دشمنان قسم خورده اسلام و ایران با تمام توان این دو مؤلفه را می‌خواهد حذف کند چرا که اگر این دو مؤلفه نباشد نامی از اسلام و مذهب وجود نخواهد داشت.