خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 10 آذر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

تساهل و تسامح با معاندین در حوادث اخیر توجیه پذیر نیست

مهر | استان‌ها | جمعه، 04 آذر 1401 - 13:18
ورامین- امام جمعه موقت ورامین گفت: بیش از دو ماه امنیت مردم دچار خدشه شده است، آن وقت برخی از عناصر پست همچنان به لجن پراکنی مشغول هستند، این تساهل و تسامح قابل توجیه نیست.
بسيج،مبارزه،امام،روشنگري،ورامين،تبيين،جمعه،انقلاب،محمودي،شهد ...

خلاصه خبر

امام جمعه موقت ورامین با اشاره به سالروز تشکیل بسیج مستضعفین گفت: بسیج شجره طیبه ای است، که نهال آن به فرمان امام (ره) غرس و با خون مطهر شهدای عزیز آبیاری شد و امروز شاهدیم که بسیج درختی تنومند شده، که شاخه‌هایش در سراسر جهان گسترده شده است.
وی هشت سال ایستادگی بسیج در جنگ تحمیلی، مبارزه با منافقین و گروه‌های مزدور در سال‌های اول انقلاب، خنثی سازی فتنه‌های ویرانگر دشمنان، ارائه خدمات اجتماعی در سیلف زلزله و حوادث دیگر، کمک به اجرای واکسیناسیون کرونا، حمایت از محرومان به وسیله گروه‌های جهادی و کمک‌های مردمی جلوه‌های از نقش آفرینی بسیج دانست و گفت: امروز نیز بسیج در کف میدان با دست خالی با فریب خوردگان و مزدوران دشمن مواجه است، شهید می‌دهد، آسیب می بیند، اما پا عقب نمی‌گذارد، بدا به حال آن‌هایی که قدر بسیج را ندانسته و به این موهبت بزرگ الهی بی مهری می‌کنند.
وی با بیان اینکه دفاع از حقوق زنان تنها بهانه‌ای بیش برای مبارزه با اقتدار ایران اسلامی نیست، گفت: اگر فقط قصد دفاع از زنان بود، آتش زدن مسجد و قرآن چه معنایی دارد، شهادت مظلومانه بسیجیان بی سلاح و کشتار رهگذران چه توجیهی دارد، اتفاقات اخیر نشان داد، هدف مبارزه با دین و قرآن است، مبارزه با اساس ایران است.
وی روشنگری و تبیین شرایط امروز را بسیار مهم توصیف کرد و گفت: جوانان عزیز و دانش آموزان و دانشجویان هرکجا سوال داشتند، بپرسند و هرکجا نیز با حرف‌های بی منطق مواجه شدید، جسورانه و شجاعانه از اسلام و انقلاب دفاع کنید، در گروه‌های رسانه‌ای تبیین و مبارزه کنید، امروز سکوت جایز نیست و هرکس در هر جایگاهی در برابر این فتنه گری‌های ننگین سکوت کند و به روشنگری نپردازد، در پیشگاه الهی مسئول خواهد بود.