خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 16 آذر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

حضرت زینب (س) الگوی تمام عیار بسیج است/جمع کردن بساط آشوب ها

مهر | استان‌ها | جمعه، 04 آذر 1401 - 13:12
ساری- نماینده ولی فقیه در مازندران با تبریک ولادت باسعادت حضرت زینب (س) گفت: این حضرت نماد و الگوی تمام عیار یک بانوی بسیجی است.
بسيج،حضرت،امام،باطل،السحر،فتنه،راحل،بسيجي،دريايي،نيروي،تقدير ...

خلاصه خبر

وی با گرامیداشت ولادت باسعادت حضرت زینب (س) و روز پرستار از خدمات والای پرستاران تقدیر کرد و با تجلیل هفته بسیج و سالروز تشکیل این شجره طیبه به فرمایش حضرت امام راحل مبنی بر اهمیت بسیج اشاره کرد و روز هفتم آذر و نیروی دریایی را ارج نهاد و گفت: نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران سبب از بین رفتن نیروی دریایی عراق در مصاف با ایران شد.
آیت الله لائینی با اظهار این که حضرت امام راحل باطل السحر بود، حضور مردم در صحنه را معجره حضرت امام راحل برشمرد و گفت: مردم را دست اندارکار را نظام و حکومت کرده است و حضور باشکوه مردم در عرصه‌های مختلف، باطل السحر تمامی فتنه‌ها است.
وی ادامه داد: حضرت امام راحل باطل السحرهای زیادی را از جمله حضور مردم و بسیج خلق کرد و بسیج باطل السحر تمامی فتنه‌ها خواهد بود و آشوبگران و فتنه گران بدانند اگر بسیج وارد شود، بساط فتنه گران و آشوب‌ها جمع می‌شود.
وی مردم ایران را باطل السحر برشمرد و گفت: این که با بصیرت اغتشاشگران را مأیوس کردند جای تقدیر دارد.