خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 10 آذر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

ادعاهای حقوق بشری غرب مضحک است/ بسیاری از مردم ایران همچنان درگیر آثار مخرب سلاح های شیمیایی آلمانی هستند- اخبار مجلس و دولت ایران - اخبار سیاسی تسنیم

تسنیم | سیاسی | جمعه، 04 آذر 1401 - 11:31
نماینده اراک در مجلس گفت: امروز کمیته حقیقت یاب باید شکل بگیرد تا مقامات کشورهای غربی را در قبال حضور اتباع شان در عراق و سوریه و مشارکت آنها در کشتار بی رحمانه مردم مظلوم این کشورها پاسخگو کند.
حقوق،ايران،كشورهاي،بشر،غربي،رژيم،كشورها،جنايات،ملت،كميته

خلاصه خبر

محمدحسن آصفری نماینده اراک در مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به نشست ضدایرانی شورای حقوق بشر سازمان ملل گفت: امروز کشورهایی ادعای تشکیل کمیته حقیقت‌یاب حقوق بشر برای ایران دارند که در زمان دفاع مقدس پرونده آنها در مقابل ملت ایران سیاه است و هنوز آثار جراحت سلاح شیمیایی اهدایی آنها به رژیم بعث نه فقط زندگی جانبازان جنگ را تحت شعاع قرار داده بلکه بسیاری از مردم مظلوم کشورمان همچنان با پیامدهای حملات شیمیایی صدام درگیر هستند.
امروز کمیته حقیقت‌یاب باید شکل بگیرد تا مقامات کشورهای غربی را در قبال حضور اتباع‌شان در عراق و سوریه و مشارکت آنها در کشتار بی‌رحمانه مردم مظلوم این کشورها پاسخگو کند.