خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 10 آذر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

دوره ارتقای حافظان و قاریان استان بوشهر برگزار شد

مهر | استان‌ها | جمعه، 04 آذر 1401 - 00:42
بوشهر- آئیین افتتاحیه اولین دوره ارتقای حافظان و قاریان با حضور برگزیدگان و ممتازین جامعه قرآنی استان بوشهر برگزار شد.
آموزشي،قرآن،تخصصي،قرآني،قاريان،حافظان،بوشهر،عترت،مؤسسه،سطح،ف ...

خلاصه خبر

علی‌اکبر مداح با تاکید بر اینکه ثبت حرکت ماندگار در عرصه فناوری و آموزشی موجب شکوفایی فعالیت‌های تخصصی در میادین ملی و بین‌المللی می‌شود، گفت: تقویت ایمان و گسترش اُنس با قرآن کریم در میان قاریان و حافظان، ایجاد زمینه و انگیزه در قاریان و حافظان قرآن استانی جهت استمرار و تداوم دانش‌اندوزی در علوم و فنون قرائت و حفظ قرآن کریم به‌صورت علنی و عملی، ارائه راهکار و روش هماهنگ در ارائه آموزش‌های تخصصی حفظ و قرائت قرآن کریم در سطح کشور بخشی از اهداف کلی دوره ارتقای حافظان و قاریان آقا و خانم در دو گروه سنی زیر ۱۸ سال و بالای ۱۸ سال است.
مدیرعامل مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت طاها بوشهر نیز اظهار کرد: اولین دوره ارتقای حافظان و قاریان با حضور برگزیدگان و ممتازین جامعه قرآنی استان بوشهر از سوی مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت طاها و با مشارکت اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان بوشهر در شبکه آموزشی تخصصی «بلدالأمین» برگزار شد.
کشاورز نیا در ادامه عنوان کرد: شبکه آموزشی تخصصی «بلدالأمین» جامعه قرآنیان ولی‌عصر (عج) به‌همت معاون آموزشی، فرهنگی و رسانه‌ای مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت طاهای بوشهر راه‌اندازی شده که در زمینه برگزاری دوره‌های تخصصی حضوری و مجازی در رشته‌های حفظ، قرائت، تدبر و مفاهیم، تربیت معلم قرآنی، غدیر و مهدویت، فرهنگ و هنر، مشاوره ازدواج، خانواده، عفاف و حجاب، اخلاق و عرفان زیر نظر اساتید کشوری و بین‌المللی فعالیت می‌کند.
داور مسابقات قرآنی گفت: پاسخگویی به هزینه‌های آموزشی در حوزه فعالیت‌های قرآن و عترت، نیازمند حمایت ویژه نهادهای متولی و تقویت اعتبارات آموزشی است.