خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 10 آذر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

ایران - ولز؛ شکار اژدها برای بازگشت غرور و امید به صعود- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم

تسنیم | ورزشی | جمعه، 04 آذر 1401 - 00:13
تیم ملی فوتبال ایران در دومین مسابقه خود در جام جهانی 2022 قطر به مصاف تیم ملی ولز می رود.
ولز،تيم،بازي،جام،جهاني،ملي،ايران،دومين،انگليس،پيروزي،شكست،20 ...

خلاصه خبر

قطعاً کار تیم ملی برای صعود از مرحله گروهی سخت خواهد بود اما بازیکنان تیم ملی می‌توانند با شکست ولز و آمریکا برای اولین بار شانس خود را در مرحله حذفی جام جهانی امتحان کنند.
تیم ملی فوتبال ولز هم دومین حضورش در جام جهانی را پس از سال 1958 تجربه می‌کند و می‌خواهد برای دومین بار هم در قطر از مرحله گروهی صعود کند و اگر فکر کنیم که کار راحتی مقابل این تیم داریم، کارمان سخت خواهد شد.
در این بین شاگردان کی‌روش که دومین جام جهانی پیاپی را تقریبا با این ترکیب در کنار هم تجربه می‌کنند، می‌توانند در دومین بازی‌شان در جام جهانی 2022 به پیروزی برسند و با شکار اژدها قدمی بزرگ برای بازگشت غرور و امید به صعود به اردوی ایران بردارند.
تیم ملی ایران یک بازی دوستانه با تیم ولز قبل از جام جهانی 1978 آرژانتین انجام داده که ولز در آن دیدار یک بر صفر به پیروزی رسید اما فردا روز دیگری برای فوتبال ایران خواهد بود؛ روزی که دعای خیر یک ملت حامی معنوی ملی‌پوشان است تا نخستین برد جام جهانی 2022 برای ایران رقم بخورد.
3- ولز - یک امتیاز