خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 16 آذر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

مسئولان ادارات گناوه به پدافند غیرعامل توجه ویژه‌ای داشته باشند

مهر | استان‌ها | پنجشنبه، 03 آذر 1401 - 23:59
گناوه- فرماندار گناوه گفت: اعضای شورای اداری شهرستان گناوه در خصوص مسائل سخت افزاری و نرم افزاری پدافند غیرعامل دقت و توجه ویژه و لازم داشته باشند.
انقلاب،اسلامي،گناوه،شهرستان،امام،پدافند،فرماندار،ولايت،ارزشم ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرنگار مهر، محمد تقی صفری پنج شنبه شب در نشست شورای اداری شهرستان گناوه با گرامیداشت هفته بسیج اظهار داشت: بسیج پرچمدار نهضت انقلاب اسلامی و امام راحل و امروز نیز در کنار ولایت و مقام معظم رهبری در دفاع از اسلام، انقلاب اسلامی و دستاوردهای ارزشمند آن و ملت ایران ایستاده است.
وی گفت: امروز علمداران نهضت انقلاب اسلامی و اسلام ناب بسیجیان بی ادعا و بی نام و نشان و سربازان گمنام امام زمان هستند که از دستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی و ملت ایران و اسلام دفاع می‌کنند.
فرماندار گناوه با تاکید بر اهمیت پدافند غیر عامل گفت: دستورالعمل‌های طرح جامع پدافند غیرعامل بر اساس ابلاغ بومی سازی و در اختیار ادارات قرار می‌گیرد.
صفری افزود: اعضا شورای اداری شهرستان گناوه در خصوص مسائل سخت افزاری و نرم افزاری پدافند غیرعامل دقت و توجه ویژه و لازم داشته باشند.