خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 07 آذر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

هدف دشمن از جنگ ترکیبی کاهش آستانه تحمل و تاب آوری مردم است

مهر | استان‌ها | پنجشنبه، 03 آذر 1401 - 23:53
گناوه- معاون امور استان‌های سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: دشمنان علیه کشور ما جنگ ترکیبی در چند لایه آغاز کرده‌اند که تمرکز و قصد همه آنها بر محوریت کاهش آستانه تحمل و تاب آوری مردم است.
پدافند،كشور،جنگ،دشمن،غيرعامل،تركيبي،ادامه،مصاديق،ايران،رحيمي ...

خلاصه خبر

معاون امور استان‌های سازمان پدافند غیرعامل کشور افزود: زوایای جهاد تبیین بر شناخت دشمن با دو روش بصیرت نافذ و شجاعت و صلابت و با دو عنصر علمی و عملی است.
وی گفت: حفظ تداوم کارکرد و زیرساخت در این مسائل که دشمن با خط ونشان کشیدن می‌خواهد ما را توسط آنها به زانو درآورد، خط قرمز پدافند غیر عامل کشور است و بر علیه آنها مقاوم ایستاده‌ایم.
معاون امور استان‌های سازمان پدافند غیر عامل کشور ادامه داد: همه باید مراقب خانواده و کارمندان و دوستان خود باشید تا در دام و دامن دشمن گرفتار نشوند.
وی ادامه داد: رویکرد پدافند غیرعامل باید پیش بینی، پیشگیری، رصد و پایش تهدیدهای احتمالی در هر منطقه باشد.
رحیمی با اشاره به اینکه طرح جامع پدافند غیرعامل به عنوان نقشه راه، برای همه استان‌های کشور تهیه شده است گفت: در طرح جامع پدافند غیرعامل به منظور مصون‌سازی و کاهش آسیب‌پذیری استان‌ها، راهبردها و سیاست‌های کلی در اختیار دستگاه‌های مختلف قرار گرفته است تا بر اساس آن فعالیت داشته باشند.