خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 10 آذر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

جهاد تبیین یک وظیفه برای بسیج است

مهر | استان‌ها | پنجشنبه، 03 آذر 1401 - 22:12
کرمان - جانشین رئیس بسیج دانشجویی کشور جهاد تبیین را یک وظیفه برای بسیج دانست.
كيخا،جانشين،وابستگي،شعار،بسيج،دانشجويي،تاريخ،رئيس،كشور،فتنه، ...

خلاصه خبر

کیخا اظهار کرد: حاج قاسم باید در کربلای پنج، نهر جاسم، بدر، خیبر و … شهید می‌شد اما ماند تا پیام شهدا را به ما منتقل کند و مدافع حرم شد که این بزرگترین افتخار او بود از این رو امروز آماده ایم از دانشجویان برای مدافع حرم ثبت نام کنیم.
وی بیان کرد: دشمن باور دارد که نژاد برتر است و دنیای امروز باید در دست قدرت آمریکا باشد و همه باید زیر نظام لیبرال دموکرات او باشند در چنین نظامی هواپیمای مسافربری ایران را می‌زنند و به فردی که چنین اقدامی کرده است مدال می‌دهند امام این هیبت را فرو ریخت.
جانشین رئیس بسیج دانشجویی کشور ادامه داد: جهاد تبیین یک حکم و مأموریت برای جوانان امروزی است و برای موفقیت در جهاد تبیین باید تاریخ را به طور کامل خواند، تاریخ انقلاب سلامی و بلکه انقلاب مشروطه و غرب و رنسانس را باید مطالعه کرد.
جانشین رئیس بسیج دانشجویی کشور با اشاره به لزوم جهاد تبیین، توضیح داد: علم، دانش و بصیرت خود را افزایش دهید و در میدان بازی که همان کلاس دانشگاه و خوابگاه است به جهاد تبیین بپردازید.