سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

اختصاص 18 میلیارد تومان تسهیلات ویژه دام عشایر در استان خراسان جنوبی- اخبار خراسان جنوبی - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 03 آذر 1401 - 21:35
استاندار خراسان جنوبی از اختصاص 18 میلیارد تومان تسهیلات ویژه دام عشایر در سطح استان و به ازای هر دام سبک 700 هزار تومان و هر دام سنگین یک میلیون و 500 هزار تومان خبر داد.
نهبندان،شهرستان،بازارچه،بازديد،پروژه،مرزي،استاندار،خراسان،جن ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری تسنیم ازنهبندان؛ جواد قناعت امروز در جریان سفر به شهرستان نهبندان و در جمع خبرنگاران اظهار داشت: سفر امروز در پی دعوت عشایر در سفر 7 شهریور ماه انجام شد که خوشبختانه مصوبات خوبی هم به همراه داشت.
پروژه احداث پایگاه امداد و نجات هلال احمر با حضور استاندار خراسان جنوبی در طبسین علیا کلنگ زنی شد.
قناعت که به منظور حضور در جمع عشایر و بازدید از تعدادی از پروژه های عمرانی به شهرستان نهبندان سفر کرده، برنامه آغاز عملیات اجرایی پایگاه امداد و نجات هلال احمر در طبسین علیا را همراهی کرد.
استاندار خراسان جنوبی در سفر به شهرستان نهبندان مورد استقبال نماینده مردم شهرستان های نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی ، امام جمعه، فرماندار و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی قرار گرفت.
استاندار خراسان جنوبی با همراهی نماینده مردم شهرستان های نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی، فرمانده مرزبانی استان، امام جمعه و فرماندار شهرستان و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی از نقطه صفر مرزی بازدید وبا مرزبانان دیدار وگفت وگو کرد.
بازدید از بازارچه مرزی دوکوهانه در شهرستان نهبندان
استاندار خراسان جنوبی در ادامه برنامه های حضور در شهرستان نهبندان از بازارچه مرزی دوکوهانه بازدید کرد.این بازدید با هدف بررسی وضعیت موجود و اطلاع از میزان فعالیت این بازارچه در نقطه صفر مرزی انجام شد.
بازدید از پروژه چاه عشایری معدن حاجات شهرستان نهبندان
استاندار خراسان جنوبی با حضور در منطقه معدن حاجات شهرستان نهبندان از پروژه چاه عشایری بازدید کرد.هدف از اجرای این پروژه با دبی 1.5 لیتر بر ثانیه، ضرروت تأمین آب پایدار جهت آبرسانی سیار و آب مورد نیاز شرب انسان و دام عنوان شده است.
استاندار خراسان جنوبی با همراهی نماینده مردم شهرستان های نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی ، امام جمعه، فرماندار و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی در جریان سفر به شهرستان نهبندان با خانواده گرانقدر شهید غلامعلی نژاد در بندان دیدار کرد.
سروان شهید علیجان غلامعلی نژاد متولد 1345 روستای بندان از توابع بخش مرکزی شهرستان نهبندان است که در خانواده ای محروم، مذهبی و کشاورز، دیده به جهان گشود.