خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 16 آذر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

امام جمعه قزوین: بسیجیان همواره موانع بزرگ را از پیش روی برداشته اند- اخبار قزوین - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 03 آذر 1401 - 20:35
امام جمعه قزوین ایمان به نصرت الهی را یکی از ویژگی های بسیجیان دانست و گفت: بسیجیان ما به خاطر همین اعتقاد است که موانع بزرگ را از پیش روی خود برمی دارند که نمونه بارز این اعتقاد بسیج هم شخصیت شهید حاج قاسم سلیمانی است.
بسيجيان،بسيج،نماز،علمي،آمريكا،اقامه،قزوين،دنبال،قدرت،كشور،عا ...

خلاصه خبر

وی اقامه نماز را دیگر رسالت‌های بسیج دانست و یادآور شد: بین نماز خواندن و اقامه نماز فرق اساسی وجود دارد و منظور از اقامه نماز رسیدن به خیرات و برکات و دوری از فحشا و منکراتی است که اهداف شکل‌گیری نماز به عنوان یک سنت الهی هستند.
اگر فرهنگ اقامه نماز ایجاد شود، بسیاری از مفاسد نابود شده و بساط مفسدان هم جمع می‌شود.
رفیعی آتانی اضافه کرد: یکی از دلایل اصلی دشمنی غربی‌ها به ویژه آمریکایی‌ها با ما این است که توانستیم از طریق دانش و فناوری به پیشرفت‌های بزرگی در حوزه دانش هسته‌ای، تولید موشک و محصولات نظامی و نانوفناوری دست پیدا کنیم که دشمنان ما نمی‌توانند این پیشرفت‌ها را ببینند و باورمان نمی‌شد که روزی بتوانیم قله‌های پشرفت علمی یکی پس از دیگری فتح کنیم.
فرمانده سپاه حضرت صاحب‌الأمر(عج) در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه نشانه‌های افول آمریکا در منطقه و جهان روز به روز نمایان‌تر می‌شود، گفت: در حالی که آمریکا روزگاری در خیال تشکیل جهان تک‌قطبی است، امروز می‌بنید که در جبهه اقتصادی چین او را شکست داده و در جبهه نظامی هم روسیه مقابل او قد علم کرده و تهدیداتش به جایی نرسیده است.