خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 10 آذر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

بسیج سنگرنشین خط مقدم انقلاب است

مهر | استان‌ها | پنجشنبه، 03 آذر 1401 - 20:06
کرج- فرمانده سپاه استان البرز با بیان اینکه بسیج، سنگرنشین خط مقدم انقلاب است، گفت: افتخار ما بسیجیان، در وهله اول بسیجی بودن و سپس خادمی این مردم فهیم و شریف است.
بسيج،انقلاب،دشمن،امام،فضاي،استان،حيدرنيا،بسيجيان،البرز،سردار ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرنگار مهر، سردار علیرضا حیدرنیا بعد از ظهر پنجشنبه در گردهمایی بسیج اقشار سپاه ناحیه امام حسین (ع) ضمن تبریک چهل و سومین سالروز تشکیل بسیج مستضعفین گفت: بسیج یادگار ماندگار امام راحل است؛ آن پیر سفرکرده ۴۳ سال پیش با فرمان الهی و داهیانه خود، فرمان تشکیل ارتش ۲۰ میلیونی بسیج را صادر کردند.
فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز، بسیج را مدل منحصر به فردی از یک نهاد مردمی در سراسر دنیا دانست و مطرح کرد: بسیجیان با انگیزه و توانمند بالا، ماموریت‌هایی را به انجام می‌رسانند که بعضاً با ذهن بشری قابل هضم نیست.
فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز با بیان اینکه بسیج، سنگرنشین خط مقدم انقلاب است، به اهانت‌های صورت گرفته به نظام و انقلاب از سوی برخی فریب خوردگان در وقایع اخیر اشاره و خاطرنشان کرد: ایادی جبهه استکبار، برخی اشرار و اراذل و اوباش، معاندین و گروهک‌های تجزیه طلب در پشت صحنه این شرایط هستند.
دشمن به دنبال برهم زدن توازن و تعادل در کشور است.
در فضای آرام و معتدل است که می‌توان تصمیمات منطقی اتخاذ کرد، در فضای مغشوش و بحرانی نمی‌توان تصمیم گره گشا گرفت.
فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز عنوان کرد: طبق مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی در سال ۱۳۸۴، ۲۷ دستگاه فرهنگی در برابر قانون عفاف و حجاب مسئول هستند اما فقط نیروی انتظامی به وظیفه خود عمل می‌کند.
اکنون که در جنگ روایت‌ها، دشمن در فضای مجازی با روایتگری دروغ، بر فکر و ذهن و ادراک مردم تأثیر گذاشته است، باید نسبت به جهاد تبیین و پاسخ به سوالات و ابهامات نسل جوان اقدام شود.