خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 17 آذر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

طرح نظام رتبه‌بندی مدارس تدوین شد

مهر | استان‌ها | پنجشنبه، 03 آذر 1401 - 19:56
بوشهر- وزیر آموزش و پرورش گفت: طرح نظام رتبه‌بندی مدارس تدوین شده است و در این طرح با مشارکت اولیا، دانش‌آموزان و معلمان، مدارس رتبه‌بندی می‌شوند.
مدارس،دانشگاه،پرورش،آموزش،اشاره،دشمن،نوري،آموزشي،ورزشي،وزير، ...

خلاصه خبر

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه آموزش و پرورش مهمترین جایگاه برای کشف استعدادها است، تأکید کرد: اگر فرصت‌های یادگیری فراهم شود، نوجوان می‌تواند استعدادهای بالقوه خود را در بیش از ۳۰ استعداد در هوش‌های ۹ گانه به بالفعل تبدیل کند.
دانش آموزان مطالبه گر باشند
وزیر آموزش و پرورش بیان کرد: برای تحقق این هدف، معلمان این دانشگاه علاوه بر شرکت در امتحانات معمول دانشگاه، در یک آزمون جامع نیز شرکت کند.
دشمن به دنبال تعطیلی مدارس
وزیر آموزش و پرورش ادامه داد: در این راستا بازگشایی مدارس و مراکز آموزشی در اولویت برنامه دولت قرار گرفت.
وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اجرایی شدن سند تحول بنیادین وزارت آموزش و پرورش بیان کرد: پس از اجرای نظام رتبه‌بندی معلمان، اجرا رتبه‌بندی مدارس در اولویت قرار گرفته است.
نوری با اشاره به تدوین طرح نظام رتبه‌بندی مدارس، گفت: طرح نظام رتبه‌بندی مدارس تدوین شده است و در این طرح با مشارکت اولیا، دانش‌آموزان و معلمان، مدارس رتبه‌بندی می‌شوند و همه مردم هم می‌توانند نظرات خود را درباره این طرح ارائه کنند.