سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

روایت سفر رئیس جمهور به اسلامشهر/ از بازدید پروژه‌های عمرانی تا دیدار بی‌واسطه با مردم

فارس | استان‌ها | پنجشنبه، 03 آذر 1401 - 19:46
رئیس‌جمهور به منظور دیدار مردمی و بررسی مسائل و مشکلات طرح‌های مختلف، به شهرستان‌ اسلامشهرسفر و ضمن بازدید از پروژه‌های نیمه‌تمام، دستورات لازم را صادر کرد.
اسلامشهر،رئيس،جمهور،رئيسي،شهرستان،آيت،الله،ادامه،بازديد،اسلا ...

خلاصه خبر

خبرگزاری فارس- اسلامشهر؛ آیت الله سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری کشورمان در ادامه بازدید از شهرستان‌های استان تهران، صبح امروز با سفر به شهرستان اسلامشهر، بخشی از پروژه‌های مهم این شهرستان را بررسی و در شورای اداری اسلامشهر شرکت کرد و در ادامه با حضور در جمع مردم اسلامشهر از نزدیک با آنها دیدار و گفت‌وگو کرد.
دستور برای تسریع در افتتاح بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی اسلامشهر
رئیس جمهور در ابتدای سفر خود به شهرستان اسلامشهر، از بیمارستان در حال ساخت ۴۰۰ تخت خوابی این شهرستان بازدید و دستورات لازم را برای تسریع در افتتاح این مرکز درمانی صادر کرد.
بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی اسلامشهر از جمله پروژه‌های معطل مانده این شهرستان است که روند احداث آن از ۱۴ سال پیش آغاز شده اما تا پیش از آغاز به کار دولت سیزدهم تنها ۳۰ درصد پیشرفت داشت.
بازدید رئیس جمهور از پروژه متروی اسلامشهر
رئیس جمهور در ادامه بازدید میدانی از پروژه‌های نیمه کاره شهرستان اسلامشهر، از پروژه متروی اسلامشهر بازدید کرد و در جریان روند اجرای پروژه و موانع پیشرفت این طرح قرار گرفت.
طرح مترو اسلامشهر به طول ۱۵.۵ کیلومتر در امتداد خط ۳ مترو تهران در ایستگاه آزادگان تا به اسلامشهر با ۵ ایستگاه از دی ماه سال ۹۷ آغاز شده و تاکنون بیش از ۶۰ درصد از تونل آن حفاری شده است.
مهلت دوماهه رئیسی برای راه‌اندازی بندر خشک اسلامشهر
آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور در ادامه حضور خود در شهرستان اسلامشهر، در جلسه شورای اداری این شهرستان شرکت کرد.
اینجا باید زمینه ها به نحوی فراهم شود که بیکار در شهرستان نداشته باشیم.
مرزبانان فرهنگی باید مراقب هجوم دشمن به ارزش‌های ملت باشند
دیدار رئیس جمهور با مردم اسلامشهر
حضور در جمع مردم اسلامشهر، برنامه پایانی سفر آیت الله رئیسی به شهرستان اسلامشهر بود که رئیس جمهور در این مراسم، با مردم این شهرستان دیدار و گفت‌وگو کرد.
آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور، پیش از این از شهرستان‌های پردیس، قدس، ملارد، شهریار، ورامین، قرچک، پیشوا و پاکدشت در استان تهران بازدید کرده بود.