خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 14 آذر 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

سرمربی تیم بسکتبال نفت پالایش آبادان: لیگ بسکتبال جذاب است اما با کیفیت نیست- اخبار اصفهان - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 03 آذر 1401 - 19:46
سرمربی تیم بسکتبال نفت پالایش آبادان پس از برتری تیمش مقابل تیم بسکتبال ذوب آهن گفت: با کم شدن تعداد تیم های حاضر در لیگ جذابیت رقابت ها بالا رفته اما کیفیت لیگ افزایش پیدا نکرده است.
ليگ،تيم،بازي،بسكتبال،بازيكنان،عملكرد،بازيكنانم،توفيق

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، علی توفیق پس از پیروزی تیمش مقابل تیم بسکتبال ذوب‌آهن در هفته هشتم رقابت‌های لیگ برتر اظهار داشت: بازی بسیار خوبی بود و به بازیکنان هر دو تیم خسته نباشید می‌گویم؛ ذوب‌آهن تیم بزرگ و با اصالتی است که بازیکنان و کادر بسیار خوبی دارد و همیشه چه در زمان بازیکنی و چه الان که مربی هستم، از حضور در اصفهان و بازی مقابل ذوب‌آهن بسیار لذت برده‌ام.
وی افزود: پیش‌بینی می‌کردیم که بازی سختی باشد اما بازیکنانم عملکرد خوبی داشتند و در نیمه اول بازی خوبی به نمایش گذاشتند.
سرمربی تیم بسکتبال نفت پالایش آبادان تصریح کرد: در نیمه دوم خستگی راه و آسیب‌دیدگی چند تن از بازیکنانم روی عملکرد تیم اثر گذاشت البته ذوب‌آهن هم ارسلان کاظمی را در اختیار نداشت و این روی عملکرد تیم‌شان تاثیر گذاشته بود.