خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 16 آذر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

13 استان صاحب خانه خلاق بنیاد شهید شدند- اخبار قزوین - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 03 آذر 1401 - 19:46
معاون رئیس جمهور گفت: تا امروز 13 استان کشور صاحب خانه های خلاق بنیاد شهید و امور ایثارگران شدند که هدف از ایجاد این خانه های خلاق تجاری محصولات دانش بنیان خانواده شهدا و ایثارگران است.
ايثارگران،فناوري،محصولات،راهبردي،هاشمي،ورود،انتقال،صنايع،خبر

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قزوین، سیدامیرحسین قاضی‌زاده هاشمی امروز در در حاشیه نشست با دانش‌پژوهان و کارآفرینان برتر شاهد و ایثارگر استان قزوین در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تا امروز 13 استان کشور صاحب خانه‌های خلاق بنیاد شهید و امور ایثارگران شدند که هدف از ایجاد این خانه‌های خلاق تجاری محصولات دانش‌بنیان خانواده شهدا و ایثارگران است.
قاضی‌زاده هاشمی در جواب این سؤال که چه اقداماتی برای تجاری‌سازی محصولات استارت‌آپ‌ها صورت گرفته، بیان کرد: مشغول برنامه‌ریزی برای راه‌اندازی نمایشگاه‌های مختص استارت‌آپ‌های ایثارگران هستیم، اما تا زمان تحقق این موضوع طرح «میزهای نمایشگاهی» را اجرا می‌کنیم که در آن در هر نمایشگاه کارآفرینی بخشی از نمایشگاه به ارائه محصولات استارت‌آپ‌های ایثارگران اختصاص می‌یابد.