خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 10 آذر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

بیل: ایران تیم خطرناکی است، اما برای شکست آنها به زمین می رویم/ به ثبت رکورد فکر نمی کنم- اخبار اخبار جام جهانی 2022 قطر - اخبار ویژه نامه ها تسنیم

تسنیم | ورزشی | پنجشنبه، 03 آذر 1401 - 19:24
کاپیتان تیم ملی فوتبال ولز، تیم ملی ایران را تیمی خطرناک توصیف و تأکید در بازی با این تیم دنبال کسب سه امتیاز خواهند بود.
بازي،ايران،تيم،ولز،ملي،گل،جام،موضوع،فوتبال،جهاني،آمريكا،گلزن ...

خلاصه خبر

جام جهانی قطر - به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری تسنیم از قطر، گرت بیل در نشست خبری پیش از بازی تیم‌های ملی فوتبال ولز و ایران در رقابت‌های جام جهانی 2022 قطر حضور پیدا کرد و درباره اینکه او فردا با حضور در بازی مقابل ایران رکوردی بیشترین تعداد بازی ملی را کسب می‌کند، گفت: موضوع مربوط به بازی ملی را در نظر نگرفته‌ام و به آن فکر نمی‌کنم و به بازی فکر می‌کنم.
کاپیتان تیم ملی فوتبال ولز درباره بازی با ایران و اینکه آیا مهدی طارمی می‌تواند به سطح فنی او برسد، تصریح کرد: ‌فکر می‌کنم بازی مشکلی مقابل ایران خواهیم داشت، ایران تیم خوبی است و به همین دلیل آنها در جام جهانی هستند.
فرقی نمی‌کند چه کسی گل بزند، برای ما مهم این است که چطور بازی کنیم.
این یک زمان تاریخی برای ولز و ماست که در جام جهانی هستیم.
برخی از مدارس، والدین و کودکان علاقه‌مند هستند که کودکان فوتبال را ببینند و خیلی می‌خواهند کودکان را به خانه ببرند و یا در مدارس نگاه کنند.
به فوتبال هم علاقه دارم.
وی درباره اینکه آیا او هم به احتمال صعود با تفاضل گل فکر می‌کند، گفت: ‌ ایران علاقه‌مند است که در یک موقعیت قوی‌تر قرار بگیرد.
آیا بحث اختلاف گل مطرح می‌شود؟
هر دو تیم می‌خواهند گل بزنند و بازی را ببرند.
ایران تیم خوبی است و فردا دنبال این خواهیم بود که تا حد ممکن گل بزنیم.