خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 16 آذر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

سرمربی ولز: برای رویارویی با ایران برنامه داریم و می دانیم چطور بازی کنیم/ ما فقط برای فوتبال اینجا هستیم- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم

تسنیم | ورزشی | پنجشنبه، 03 آذر 1401 - 19:23
سرمربی تیم ملی فوتبال ولز تأکید کرد، تیمش برای رویارویی با ایران برنامه دارد و می داند برای دستیابی به اهدافش چطور بازی کند.
بازي،تيم،ايران،انگليس،واكنش،ملي،ولز،آماده،فوتبال،آلن،تيمش،بي ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری تسنیم، راب پیچ در نشست خبری پیش از دیدار تیم ملی ولز مقابل ایران در دور دوم از مرحله گروهی جام جهانی 2022 قطر اظهار داشت: چند بازیکن‌مان به لحاظ بدنی خسته هستند.
پیج درباره امید ایرانی‌ها برای جبران باخت 6 بر 2 مقابل انگلیس در دیدار برابر ولز گفت: موافق هستم.
ما اینجا هستیم که فقط فوتبال بازی کنیم
سرمربی تیم ملی فوتبال ولز در واکنش به اقدام بازیکنان آلمانی به نبود آزادی بیان در جام جهانی از سوی فیفا و اینکه آیا بازیکنان او هم ژست مشابهی دارند، گفت: نه، ما کمپین‌هایی داریم که رو به جلو می‌رود.
ما اینجا هستیم که فقط فوتبال بازی کنیم و شاید آلمان هم بخواهد از همین پیام استفاده کند.
بیل پنالتی را هم گل کرد.
جو آلن در وضعیت مناسبی است
وی درباره وضعیت جو آلن هم تصریح کرد: جو آلن در وضعیتی مناسب برای بازی است.
سرمربی تیم ملی فوتبال ولز در واکنش به طرح این موضوع که آیا فکر می‌کند در نهایت صعود تیمش به مرحله بعد به تفاضل گل گره بخورد، گفت: اول از همه دنبال پیروزی هستیم و ممکن است که این مسئله به اینجا منجر شود که صعود به تفاضل گل منجر شود.
ما در مرحله انتخابی جام جهانی هم این مشکل را داشتیم.