خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 16 آذر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد: ارتباط روحانیت و جوانان تقویت شود- اخبار کهگیلویه و بویراحمد - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 03 آذر 1401 - 18:58
نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد خواستار تقویت ارتباط بیشتر جامعه روحانیت با جوانان شد.
ارتباط،دشمن،روحانيت،تبليغ،حسيني،مجازي،محكم،فضاي،علميه،روحاني ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یاسوج، حجت‌الاسلام و المسلمین سید نصیر حسینی ظهر امروز در نشست با معاون تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه کشور اظهار داشت: در سال‌های اخیر یک ارتباط دو سویه، عاطفی و تاثیرگذار بین جوانان، نوجوانان، دانشجویان و روحانیون شکل نگرفت و همین امر سبب شد تا دشمن در صدد اختلاف و تفرقه بین ملت و روحانیت باشد زیرا این وحدت در نیم قرن اخیر آنان را عذاب کرده و در واقع تمام نقشه‌های آنان را نقش برآب کرده است.
حسینی با بیان اینکه تبلیغ موضوعی بسیار مهم برای انقلاب و اسلام و برای منافع ملی و امنیت کشور است، بیان کرد: باید تبلیغ به نحو احسن انجام شود اگر تبلیغ را به خوبی انجام ندهیم در دست دشمنان و معاندین و مبلغین شیطانی قرار خواهد گرفت.
وی ابراز کرد: در جاهایی که محکم در برابر دشمن ایستاده‌ایم دشمن را شکست داده‌ایم و اگر در فضای مجازی هم محکم و با برنامه کار کنیم قطعاً دشمن را شکست خواهیم داد.