خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 15 آذر 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

تحول در سواحل کشور نیازمند اقدام عملی است

باشگاه خبرنگاران | سیاسی | پنجشنبه، 03 آذر 1401 - 18:47
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: برای بهره‌مندی از مواهب صد‌ها کیلومتر سواحل کشور باید دست به اقدام عملی بزنیم.
كشور،سواحل،اقدام،فدوي،سردار،دولت،دست،قواعد،سپاه،مناطق،انقلاب ...

خلاصه خبر

سردار فدوی:
سردار فدوی مناطق ساحلی جنوب کشور را دارای ظرفیت‌های بی‌نظیر که بعضاً در دنیا نمونه مشابه ندارند ارزیابی کرد و گفت: در حالی‌که در تهران تراکم جمعیتی بسیار زیادی داریم در سواحل جنوب تا کیلومتر‌ها سکونتگاهی وجود ندارد که نیازمند اقدام دولت برای مسکونی سازی این مناطق است.
وی با بیان اینکه توجه به قواعد الهی و قرآنی از جمله ملزومات دستیابی به توفیق است، ادامه داد: برای دستیابی به موفقیت حداکثری باید قواعد قرآنی را نصب‌العین قرار دهیم و طبق این قواعد کار از آن خداست، اما بندگان نیز باید برای ورود به مسیرِ توفیق دست به اقدام بزنند.
جانشنی فرماندهی کل سپاه تداوم چهل و سه ساله انقلاب اسلامی علی‌رغم تلاش‌های خصمانه شبانه‌روزی دشمن را ناشی از عمل به همین قوانین و قواعد الهی دانست و تصریح کرد: دشمنان در امور مادی از ما جلوترند، اما با عمل به تکلیف از سوی بندگان خدا و پیروی از دستورات الهی و پیامبر (ص) موفق نشده‌اند کوچکترین صدمه‌ای به انقلاب و کشور وارد کنند.
سردار فدوی این مشکلات را ناشی از بی‌عرضگی غربی‌ها ارزیابی کرد و افزود: این روالی است که خدای متعال تعیین کرده و مجازات سال‌ها استعمار است که اکنون باید آن را تحمل کنند.